Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar meg valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar meg valamit tolem az exem?

Figyelt kérdés
Kb 2honappal a szakitasunk utan felkeresett, addig nem beszéltünk. Irkalt smseket, hogy hogy vagyok, mi van velem, igazan felvehetnem facebookon, mert szeretne velem beszelgetni. Nem reagaltam, aztan mar haveromtol is kerdezoskodott, tovabb irkalta az smseket. Vegul beszeltem vele, leirta, hogy hianyzok neki, szeretne velem tartani a kapcsolatot. A szakitasunk utan megigertem neki, hogy várni fogok ra,de rajottem, hogy csak a depresszio mondatta belolem.. Rakerdezett, hogy azzal a dologgal mi is van? Megmondtam neki, hogy en mar vegeztem vele, hagyjuk egymast, de tovabb folytatta az smseket. Aztan elkezdett kerdezoskodni, hogy ki tetszik nekem most, mutassam mar meg fb-on.. Egyebkent azért szakitott velem, mert mar nem szeretett. Most akkor megis miert zaklat?
2014. júl. 29. 15:57
 1/3 Kerida ***** válasza:

Hát az eleje teljesen olyan szitu mint az enyém. Csak nekem 2 hóna után beásított egy gyűrűvel, hogy menjek hozzá feleségül. :O


Szerintem mond meg neki, hogy te így nem akarod vele tartani a kapcsolatot mert nincs semmi értelme.

2014. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Epitsd le minel gyorsabban!!!! O az a tipus aki majd szepen bele nyul a kovetkeso kapcsolatodba de aldozatnak fogja magat mindig beallitani. Fbrol is torold ha jot akarsz magadnak. Azert ilyen mert megbanta. Nem szabad vele foglalkozni. Es ne m75ogasd neki hogy kikkel ismerkedsz!!!
2014. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű. Szakított veled, mert már nem szeret = megismert valaki mást, akibe talán bele is szeretett. Most meg "visszanyúl" hozzád, mert a másik csajnak lehet, hogy ő nem kell, vagy várni kell rá…rólad meg úgy tudja, hogy odáig vagy érte, ezért te "mindig kéznél vagy". Nyilván egótuningolást akar meg érezni a rajongásodat. Jó nagy bunkó az ilyen!
2014. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!