Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok olyan peches,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan peches, hogy mindig idősebb nők jönnek össze?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. 4 barátnővel a hátam mögött. 18 évesen 23 éves és egy 20 éves nőm volt, majd 19 évesen egy 24 és egy 27(ő nagyon jó hús volt.)

Jelzem, ezek nem olyan nők v oltak, akik csak alkalmi partnereket kerestek, hanem volt közöttük mérnök és egyetemista is.

Nem is beszélve arról, hogy ezeken felül, két alkalmim is volt, egy 30 év körülivel és egy 40 évessel. A randikon is általában idősebb lánnyal van dolgom.

Fiatalabb még sosem jött össze, pedig már örülnék valami 15-16-17 éves csajnak is.

Van még valaki, aki hasonló "helyzetben" van mint én?


2014. júl. 29. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez döbbenetes.. Azért ugye jól vagy?
2014. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Jó hús.. 20 évesen 15 éves.. verd ki inkább, ez beteges.
2014. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 évesen 4 barátnőd volt és még te sírsz?
2014. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!