Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megér egy próbát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Szerintetek megér egy próbát?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve hogy vége lett az egyik legnagyobb "szerelmemnek" és azóta sem tudok felejteni... mostanában csupa rossz történik velem oda az összes barátom...stb és a mai napig vannak megválaszolatlan kérdéseim exemmel kapcsolatban amit úgy megkérdeznék néha tőle,a mai napig ha rágondolok szinte remegés fog el és nem tudom mi ez az elfojtott érzelmeim vagy nem tudom de már nem bírom magamban tartani valahogy úgy érzem hogy ő az egyetlen ember aki megértene.. gondoltam ráírok hogy találkozhatnánk.. de úgy félek hogy kiröhög vagy elküld a fenébe, tényleg nem akarok neki rosszat csak beszélgetni békésen.. vagy inkább hagyjam? 20/L

2014. júl. 29. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nehezebb lesz utana elvalnod tole de tudom mit erzel... szerintem talalkozhattok
2014. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányként mondom menj egyet bulizni és inni, és meglásd nem leszel ilyen görcsös :D
2014. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sok az ismeretlen tényező:D ki miatt lett vége, ki volt a bűnbak? ő milyen? szerethet-e még? vagy nőfaló? egy próbát megér finoman utálj rá össze futhatnátok, a viselkedéséből 20 éves létedre le kell h vágd mi a helyzet, és ha kiröhög? akkor sincs semmi... neked így könnyebb lesz nem marcangol tovább:) a másik meg ha nem ér annyit akkor meg lépj túl rajta, biztos akadnak még kérők 23/f
2014. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó dobott haraggal váltunk el a mai napig nem köszönünk, vagyis volt h én köszöntem neki de vissza sem köszön, eléggé falta a csajokat utánam egy ideig.. de mostanában nem. Igaz ha kiröhög akkor legalább tudom h nem éri meg foglalkozni vele. :)
2014. júl. 30. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!