Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmegyek a barátommal, édesany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegyek a barátommal, édesanyámék megbocsájtanak?

Figyelt kérdés

A történet hosszú,csak a lényeget írom!

A barátommal itt édesanyámnál 2,5 hónapot laktunk együtt.A szüleim elzavarták a barátomat,mert kiderült hogy találkozott a volt barátnőjével.Én megbocsájtottam neki,de a szüleim NAGYON ellenezték,még ellenzik is.Anya nekem jött,elakarta venni a telefonomat meg mindenemet.Nem alszok,nem eszek,annyira kikészítettek. Én nagyon szeretem a szüleimet,de szeretném ha megértenék hogy a párommal szeretjük egymást,és mivel már felnőtt (18) 'nő' vagyok nem szeretném ha ők döntenének a párkapcsolati dolgaimban!!! A lényeg: Holnap elmegyünk barátommal az anyukájához pár napra míg anyuék le nem nyugodnak,mert itt nem bírok meglenni,már hülyeségeken gondolkozok. Visszajönnénk pár nap múlva,és addigra hátha lenyugodnának.

Ti megbocsájtanátok ha a gyereketek ezt tenné?

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!!!!


2014. júl. 29. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a barátnömmel is volt már ilyen helyzet nemrèg, ènis elementem otthonrol mikor elegem lett abbol hogy a szuleim

b*szogattak.

De a vègèn majdnem el akartak minket egymàstol tiltani a szuleim :/

Ez 2 honapja volt kb, azota minden rendben :)

2014. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

18 évesen felnőtt,ugye csak viccelsz,fiatalkorú és tini esetleg,de felnőtt korántsem.

Amúgy meg féltenek,ennyi,ez a szülői szeretet agresszív formája itt már a szülők sem normálisak.

Szökj el,de ha bejelentik a rendőrségen ne lepődj meg.

2014. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyvalamit elfelejtettem leírni: Anya azt mondta hogy ha 1x innen elmegyek,többé nem jöhetek vissza.
2014. júl. 29. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosra kell menned, hogy lesz miből megélned ha elmész. Ha lesz, akkor felégethetsz mindent magad mögött.
2014. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szüleid jót akarnak neked. Most vagy még csak 18 éves, bele kell még szokniuk nekik is, hogy nem dönthetnek fölötted. Megpróbálnék velük normálisan beszélni. Ha nem, akkor kiabálnék. Ha egyik sem hatásos vagy kivitelezhető, akkor valószínűleg én is ezt lépném. Az én szüleim olyanok, hogy agyon aggódnák magukat és beletörődnének a párkapcsolati döntésembe.

Olyat is ismerek, akit egyszer az anyja elküldött otthonról (még kiskorú volt). Aztán a rendőrséggel hozatta haza.

2014. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jajj,nem örökre megyek én el!!! Csak szeretném ha a szüleim megértenék hogy nem ők döntenek hogy együtt legyünk-e a párommal!!! Imádom őket,mondtam nekik hogy tanácsokat elfogadok,megértem ha féltenek csak ebben én döntök. Ezt szeretném velük megértetni.
2014. júl. 29. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Én próbáltam már szépen,sírva kiabálva szóval mindenhogyan!!! Akkor is ellenezték,ezért is megyünk el pár napra. Haza hozatni már nem hozathatnak mivel 18 elmúltam.
2014. júl. 29. 21:22
 8/10 Kerida ***** válasza:

Te ismered a szüleid, hogy ezek üres szavak, vagy valóban komolyan gondolják.


De a menekülés nem megoldás. Nekem pont azt üzennéd: kislány vagy még.

Ha nagyon felnőttesen és intelligensen akarod megoldani a dolgot, akkor nem menekülsz otthonról. De megmondod a szüleidnek, hogy ez a te életed a te hibáid. Egyszer neked is fel kell nőnöd és pofára kell esned, inkább most mint mikor egyedül a saját lábadon érjenek kurdarcok. Most hadd harcolhasd ezt a kapcsolatot végig és meglátjuk mi lesz.


Neked kell egyedül megbocsátanod a párodnak, nem nekik.


Én ezt elmondanám és továbbra is találkozgatnék a párommal. De nála előzetes bejelentés nélkül nem aludnék napokat.

2014. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod, leírtad a szitut, a saját szemszöged, de az anyukádét nem. Tehát, nálatok lakik egy fiú, aztán közben a hátatok mögött randizgat az exével. Ha fair lett volna, elmondja neked, még előtte, és megkérdezi zavar-e.

Teljesen megértem a szüleidet, ilyet nem lehet csinálni. Ettől függetlenül a kapcsolatba nem szólnék bele, a gyerek majd megtanulja a saját bőrén, kivel érdemes kezdenie. Viszont ha a srác félrepislog, én is úgy vágom ki, hogy csattan az aszfalton. Milyen már, hogy nálunk él, a lányunkkal van, közben máshoz jár?

Szerintem jól teszed, menj csak el, majd lecsillapodnak, de azért őket is értsd meg, nem azért szóltak, mert ártani akarnak neked.

2014. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én anyukámmal, és a nagymamámmal nőttem fel.

18 éves voltam amikor összejöttem valakivel, azt sem engedték, h eljöjjön, hisztiztek, veszekedtek, üvöltöztek.... Fogtam magam, és elköltöztem... Mondták, h soha többet nem mehetek vissza... Ekkor az jött, h percenként hívtak, sírtak a telefonba....


Kb három hónap eltelt, és rendeződött minden... Ma ár ő a kedvenc vejük...Az már más kérdés, ha annak idején hagyták volna, h randizgassak, és nyugodtan ismerkedjünk, nem futok bele egy elkapkodott összeköltözésbe... talán nem így alakul az életem.


Az persze más, h a barátod mással találkozott... Itt felmerül az,h te kiteszed a lelked érte, kiállsz mellette, megbocsájtasz.... És félő, h mindennek ellenére újra meg fogja tenni a pasid. Nem mondom, h mostanában, de az a tapasztalatom, h senki sem tud kibújni a bőréből... Szerintem ettől félnek, csak nem a legjobb, ahogy kifejezik magukat...


Abban azért biztos lehetsz, h a szüleidnek te vagy a legfontosabb, és meg fognak bocsájtani

2014. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!