Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? ki mit csinálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peti025 kérdése:

Hogyan tovább? ki mit csinálna? A barátnöm 36L én 21F éves vagyok édesanyámék nem tudják elfogadni a helyzetet.

Figyelt kérdés

Ma vége lett

a kapcsolatunknak sajnos emiatt, edesapám még el is fogadná de edesanyámnak olyan véleménye van erröl a hölgyröl h leesett az állam.

pedig sose beszéltek, nem is engedi h kapcsolatba lépjenek. edesapámnak a kapcsolat elején más volt a véleménye de ez idöközbe megváltozott, nyilván edesanyám teletukmálta a fejét.

7 honapig voltunk együtt. de én nem fogom elfelejteni a hölgyet és érzem még h lessz folytatás, nem lehet igy elfelejteni v kit mikor szerettük egymást és kivállo volt minden.

ezt az ügyet rendbe kéne rakni és tudnék tovább lépni.


2012. máj. 8. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ő egy érett nő, nem gyerekek kellenek neki. Amit te teszel, az gyerekes. Felnőtt férfi vagy, ha sereted, állj ki a kapcsolatért.


"Anyuci így..anyuci úgy"......jesszusom!


Légy már férfi vagy ne sírj itt, hogy boldogtalan vagy. Annyira szereted, mégis cserben hagytad, csak mert anyukád ellenzi!


24/N

2012. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van. fenyegetve érzem magam mert a szüleim olyanokkal jönnek h ök ezt lelkileg már nem birják betegek lesznek. nyilván h a céljukat elérjék ezt kell csinálni.
2012. máj. 8. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Költözz a barátnődhöz és annyi! Nehogymár csak olyan nővel izélhess, akire a mamikád mosolyogva áldását adja, nevetséges..
2012. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy már gyerek.Ezt közöld anyukáddal is!!!Kicsit sok a 15 év korkülönbség,de ha te ezzel a nővel boldog vagy áldásom rátok(mint ha anyád lennék)...Ne engedd a szüleidnek,hogy közétek álljanak!Gondolom velük laksz még!?Mond azt anyukádnak,hogy nem fogod őt tovább zavarni,elköltözöl mert ha a lányt nem fogadják el akkor ez lesz mindenkinek a legjobb megoldás ha te odaköltözöl a lányhoz.Légy egy kicsit zsarnok.Egy anyai szív hamar megtud enyhülni.Este pedig menj,és békülj ki a barátnőddel!!
2012. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

azt tudni kell h ha valami nem ugy van ahogy ök akarják (edesanyámék) akkormár káosz van. ezen változtatnom kell h ne ráncigáljanak az orromnál fogva.


egy kis városba lakunk és állitolag mindenki a mi kapcsolatunkrol beszél. anyamat ez is zavarja elég humoros

2012. máj. 8. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy vagy most rögtön megragadod a tökeidet, a sarkadra állsz és innentől kezdve a saját életedet éled, vagy sohasem bújsz ki anyuci szoknyája alól, mert ha most behódolsz, akkor vérszemet kap és még 30-40 éves korodban is irányítgatni akar majd. Elég idős vagy már bármihez, szakadj le a szüleidről és kezdj el élni.
2012. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen lépni fogok ezt már mondta a b nöm is h ennek nem lesz jo vége h behódolok hát nem is lett. mert tulajdonképpen meghátráltam és megint az lett amit ök akartak ez megy évek ota. pedig azt hittem h kezd megbékélni anyám mert honapokig nem is szolt emiatt. egyik naprol a másikra meg kijött belöle
2012. máj. 8. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés...a 36 éves hölgynek van kiskorú gyermeke? A későbbiekre nézve ez fontos tényező lehet a kapcsolatra nézve és megfontolásra adhat okot.

Ha mind2en totál függetlenek vagytok, akkor növessz tököt és a szüleid véleményét meg a városét is sz@rd le, nem nekik kell a hölggyel élni, hanem neked.

Sok boldogságot, ámen!

2012. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen van neki gyermeke egy 8 éves. de anyámnak ez fontos h ki mit mond hiába mondom neki h engem nem érdekel. meg ki pélot érdekel h más mit mond. idöközbe rájöttem h anyámmal nem is lehet beszélni.
2012. máj. 8. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Megint anyáddal jösz, hagyd ezt a csajt, kicsi vagy még, hogy szembeszálj a szüleiddel, nem vagy te olyan tökös gyerek, csak szeretnél az lenni.

A gyerek az gáz, hosszú távon komoly gond, ne tervezz hosszú távra.

2012. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!