Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell nyomulni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nyomulni, hogy a csaj eszrevegye, hogy akarok vele tobbet, mint smarolas?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 22:40
 1/3 anonim válasza:

hát szerintem beszéld meg vele, hogy komolyabbra akarod fordítani a kapcsolatotokat, mert lehet, hogyha csak úgy spontán próbálkozol, rosszul sül el.

de mindenesetre csak azt csinálj vele, amit ő is megenged:)

2008. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem igy ertem... nekunk ez komoly kapcsi... de nyomulni a sex fele... :D igy ertem... mivel lehetne ot elzarni a kulvilagtol es csak a magameva tenni ot + hogy kivanjon???
2008. aug. 4. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Maradjatok kettesben. Ne lásson meg senki, mert az csak feszélyez. Csókolózás közben simogasd és fogdosd "ott" neki. Esetleg nyúlj be a pólója alá, simogasd úgyis. Ebből már tudni fogja, hogy nem csak smárolni akarsz vele. Ha engedi, akkor nyert ügyed van. De ne egyből szexzel kezdjétek. Ha már odáig eljutottok, amit az előbb írtam, akkor a nadrágja, bugyija alá is benyúlhatsz és úgy simogasd. Csak simogasd, esetleg megujjazhatod, de azt is csak akkor, ha látod, hogy engedi. Csak később gondolj a szexre, előbb ismerjétek meg egymás testét. De ha még nem engedi, hogy ott simogasd, akkor se keseredj el. Beszélgessetek erről, akkor már tudni fogja, hogy te már szeretnéd vele a szexet.
2008. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!