Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap után se kíváncsiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap után se kíváncsiak rá? Nem ciki? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A fiú szülei már rég ismernek, de az én szüleim még nem akarják megismerni őt. (Pedig a fiú mindig kérdezi, mikor mutatom be.)


L


2014. júl. 29. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínüleg a szüleid úgy gondolják,hogy nincs értelme..ez a fiú csak 1 a sok közül,akik még fognak jönni.. a te dolgod,hogy kivel hogy jársz és ha majd komolyabbra fordul a dolog csak akkor szándékoznak több figyelmet fordítani rá
2014. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Egyetértek az 1.-vel. :D
2014. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatal vagy, és tudják, hogy ez még nem komoly, ha annak is indul, és azt próbálod magyarázni, vannak olyan szülők, akik az eljegyzésig vagy esküvőig hallani sem akarnak a nőről/férfiról
2014. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy mennyi idős vagy. Ha szeretnéd "véletlenül" is alakulhat úgy, hogy találkoztok.
2014. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne, azért nem akarják megismerni amiért az enyémek sem... mert csak a pasid, és nem komoly a dolog. Valószínűleg fiatal is vagy.


Az én családom csak egy férfit ismert meg, a férjemet. Akkor mutattam be, amikor már több hónapja a vőlegényem volt. 24 éves voltam akkor.


Előtte lévő komolytalan kapcsolatokat, pasikat nem mutattam be. Mi a fenének ismerjenek meg mindenkit? Csak azt ismerték meg aki fontos, és az életem része lett. Szerintem a te szüleid is így vannak vele.


Persze mindig mondta anyám, hogy ő pasit, csak az esküvőn akar megismerni... aztán már 2 hónap után rágta a fülemet hogy mikor hozom el, mert leesett neki hogy komoly a dolog. (lánykérés megvolt addigra). És végül is 5 hónaposak voltunk amikor bemutattam.

2014. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!