Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire ciki, hogy 1 hónap...

Mennyire ciki, hogy 1 hónap mulva 19 vagyok és még nem volt csajom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, hogy nem te vagy az első!
2014. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem se volt még.

19/f :D

2014. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WheneverYouWant ***** válasza:
manapság elég gyakori... fajul a társadalom...
2014. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szerintem inkább ne legyen egy kapcsolat sem, mint sok érzelemmentes és felszínes. 18L
2014. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem 16-tól 19 éves koromig hat hosszabb kapcsolatom volt, közülük öt volt olyan, hogy most 24 évesen levágnám az egyik kezem, ha újraélhetném :D Viszont 19 éves korom óta csak két kapcsolatom volt, egy három éves és egy három hónapos, valahogy belassultam, aztán ki tudja mi lesz, egyedül halok meg :D

Felesleges emiatt aggódnod, a kufirc és a nyál majd jön magától.

2014. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem, legalábbis szerintem, de ezt persze befolyásolja a tény, hogy még nekem se volt kapcsolatom. Ma már azért jóval elnézőbb a társadalom, mint pl. egy-két évszázaddal ezelőtt. Nem kell parázni rajta, az esetleges gúnyos megjegyzéseket meg le kell szarni.


22 F

2014. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jövőre majd szerintem én is ezen fogok gondolkodni...Már az idein felmerült bennem ez a kérdés...:D

Egyébként szerintem egyáltalán nem ciki, ha te tudod, hogy nem szalasztottál el egy érdemes lehetőséget sem, akkor nincs min rágódnod. :)


18/L

2014. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha 19 évesen még szingli lennél járhatsz akár velem is :D
2014. jún. 16. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Haha...köszi az ajánlatot, majd észben tartom :D
2014. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!