Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság megerősítette vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság megerősítette vagy tönkretette a kapcsolatodat?

Figyelt kérdés

Írjatok légyszi kort, nemet, és hogy hány km-re laktok/laktatok egymástól illetve mióta vagytok/meddig voltatok együtt!

Köszi


2010. jan. 11. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! 16 évesen találkoztam az örök szerelmemmel,én koleszos voltam,Ő melózótt! 80 kmre voltunk egymástól! Suli után összeköltöztünk saját házba,van egy kisfiunk és szerintem halálunkig szeretjük egymást.... 5 és fél éve vagyunk együtt,lány vagyok,21 éves
2010. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fél éve vagyunk együtt.. hetente 2x találkozunk akkor is csak 2 ora hosszára.. de erősiti a kapcsolatunk.. köztudott: a távolság a kis szerelmeket kioltja a nagy szerelmeket lángra lobbantja .. :) 18/ L
2010. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kb 180 km-re lakunk egymástól. Lassan 2,5 éve vagyunk együtt. Ha egy városban laknánk, naponta találkoznánk, akkor lehet hogy nem tartott volna eddig. De sokszor jó lenne csak úgy átugrani hozzá =(

18F

2010. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 évig hetente egyszer tudtunk találkozni 220 km távolságból. Majd összeköltöztünk és 3 éve együttélünk. A 3 év heti 1 találkozás sokkal jobb, erőteljesebb, szenvedélyesebb volt, minthogy most minden nap látjuk egymást. Pedig mindig erre vágytunk..
2010. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, 23L
2010. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most karácsonykor jöttünk össze! Igaz, 6 éve összejárunk, de mindekettőnknek volt párja!200 km köztünk a távolság. Szerintem az elején ez még jó is, legalább nem esik egyik fél sem abba a csapdába, hogy a másik agyára megy.
2010. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocc: előző 26 L
2010. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat egy eve egyutt vagyunk a baratommal...a tavolsag 500 km :D Nehezen turom de erositi a kapcsolatot...sok mindenre megtanitott ez a nagy tavolsag:P L/16
2010. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szakítottam vele a kb 400 km távolság miatt.. még soha senkit nem szerettem így mint őt szerettem és hatalmas erő kellett hozzá h szakítsak mert nekem több kellett mint h nemtudomén hány órát beszéljünk msn-en vagy telefonon. fontos lett volna h megtudjon ölelni stb..


16/L

2010. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a mi kapcsolatunknak a távolság miatt lett vége.....több mint egy évig voltunk együtt,ezalatt az idő alatt 80km-re voltunk egymástól és általában egy hónapban egy hétvégét töltöttünk együtt.azóta másfél év telt el és időközben költözött....ma már csak 5 km-re lekik tőlem és legjobb barátok vagyunk....még mindketten szeretjük egymást de azalatt az idő alatt amíg távol voltunk egymástól valami elromlott és emiatt nem vagyunk együtt.
2010. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!