Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a beszólást hogy értette?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a beszólást hogy értette? Együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel általánosban is egy osztályba jártunk, ott nagyon jóban voltunk, de a gimiben ő lett "Mr. Népszerű" és azóta nem olyan a barátságunk, mint régen.

Tegnap elmentem pár barátnőmmel koktélozni és ő is ott volt 2 haverjával. Odajöttek, beszélgettünk, aztán a többiek leléptek, mi még maradtunk.

A vége az lett, hogy megcsókolt, majd vigyorogva annyit mondott, hogy "ez tényleg az első volt neked" (akkor csókolóztam először). Aztán nálunk aludt (vagyis hazakísért, hazament, de mondtam, ha hoz valami gyorskaját, talán becsempészem a szobámba) és ma is együtt voltunk, elkísértem reggel edzésre, elkísért vásárolni, együtt ebédeltünk, filmeztünk, stb.

Erre vártam 5 éve, de most összezavarodtam, mert nem tudom, hogy mi van.

Meg tett pár fura megjegyzést ma, viszont mikor sétáltunk ma, akkor azonnal elengedte a kezemet, mikor meglátta a barátait...


2014. júl. 30. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szégyel
2014. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DarkDer válasza:
Ha komolyabban is elbeszélgetnél vele akkor szerintem rájönnél, hogy télleg szeret-e vagy csak arra a kis időre volt rád szüksége.(Amm ha télleg szeret téged akkor csak azért engedte el a kezedet mert biztos szégyenlős és új neki még ez a dolog)
2014. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élvezd ;)
2014. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy szégyenlős lenne... Nem az a típus, júniusban pl. alsónadrágban ment suliba egy fogadás miatt (a legtöbb lány örömére).
2014. júl. 30. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Téged tagad le, lehet, hogy tetszel neki, de nem mer felvállalni.
2014. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De miért nem?

A legtöbben szeretnek, bár nem vagyok népszerű.

Lehet, hogy azért, mert nem vagyok vékony... Vagyis jó, nem vagyok kövér, de azért fogyhatnék még. Ő meg mindennap úszik, fut, teniszezik, én meg attól kifulladok, ha a suliba a 3.-ra kell felsétálni.

2014. júl. 30. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ennyire miatta, felesleges. Egyáltalán nem biztos, hogy szégyellt, talán csak gyors volt neki ez az egész, még ő se tudja, mennyire komoly a dolog, és nem akarta, hogy máris mindenki kettőtökről beszéljen. Ezt mindenképpen vele kell megbeszélned, hogy mégis ő mit szeretne, vagy hogyan látja az eddig történteket. Talán ő sem olyan biztos magában, mint ahogy azt a külvilágnak mutatja, és esetleg azt hiszi, hogy pont te játszol vele. Mindenképpen meg kell beszélnetek négyszemközt, addig meg felesleges kombinálni :)
2014. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!