Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, szerintetek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek ezt a dolgot mire értette? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szituáció: van egy lány és tetszik neki x. Kicsit messzebb van a lány x-től, x haverja is ott van és a haverja azt mondja x-nek, hogy "ott a csajod" és odabólint a lányra. x meg csak mosolyog. Ez szerintetek mi? Szerintem vagy azért mondhatta ezt a haverja, mert x-nek tetszik a csaj, vagy pedig mert x elmondta a haverjának, hogy a csaj sokat szokta őt nézni és ezzel szívatják. Szerintetek?

2013. dec. 26. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
FATAL ERROR
2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne magyarázz bele semmit, akármi miatt mondhatta

lehet hogy csak úgy, minden jelentés nélkül

2013. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem voltunk ott, nem láttuk, nem hallottuk. Nem ismerünk titeket. Mégis honnan szopjam ki melyik eshetőség a valószínűbb?
2013. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom .. sokszor mondtad hogy x :)
2013. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A srácok nem olyanok, mint a nők. Folyton viccelnek. Folyton vetítenek, folyton szövegelnek. Valszeg mondott olyat, hogy szét...na, de az is lehet, hogy pont arról beszélt, hogy mennyire undorodik tőled, és csak ugratták veled.... És csak azért mosolygott, mert nem akart megbántani azzal,hogy előtted is előadja magát. Sosem lehet tudni. Ne vonj le következtetést. SOHA. mindig ebből jönnek a csalódások.

23f

2013. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont, hogy én ezt nem is láttam, nem is hallottam, csak barátnőm, de őt se vették észre, csak utána, a haverja meg is lepődött, hogy ott volt...
2013. dec. 26. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
x srácnak gondolom tetszik a csaj
2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!