Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne megoldani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani h egyutt aludhassunk?

Figyelt kérdés
En 15eves vagyok pasim pedig 14...valahogy megszeretnek oldani h egyutt aludhassunk legalabb 1ejszakat..ezt hogy lehetne megvalositanni??? gondolkoztunk pizsamabulirol meg ilyenek de engem nemengednenek el az tuti ...es nalam ha lenne rendezve azt se...eleg rovid porazon tartanak(legalabbis engemet)...ha mar tik is voltatok ijen helyzetbe irjatok pls valmi tippeket...mert mink mar nemtudunk mit kitalalni...koszi elore is a valaszokat
2008. aug. 4. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel szerintem nem is fogják még ilyen fiatalon megengedni nektek, hogy együtt aludjatok!Szerintem érjétek be még egy darabig a közös délutánokkal!
2008. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg anyukádékkal. Minden azon múlik, hogy jó viszonyban vagytok és megosztasz velük mindent. Ha jól érvelsz, akkor elengednek. Persze ez azon is múlik, hogy mióta vagy a barátoddal és hogy a szüleid ismerik-e, megbíznak-e benne. Ha nem is ismerik még, akkor tljesen megértem, hogy nem engednek el hozzájuk vagy nem engedik, hogy ő menjen hozzátok. Esetleg még azt lehet csinálni, hogy megkéred egyik barátnődet, hogy segítsen. Kérd meg, hogy mondja azt anyuéknak, hogy náluk fogsz aludni... persze a barátodhoz mész. De ez is csak akkor jó, ha már aludtál valamelyik barátnődnél. Na meg az ő szülei sem szólják el magukat, nem derül ki a dolog. De ezt nagyon nehéz megvalósítani. Inkább beszélj velük, azzal többre mész.
2008. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos én is ilyen helyzetben voltam 1 éve ... 16évesen nem engedtek le a barátomhoz még napközben sem,nemhogy ott aludnék.Pedig nagyon akartuk és nem azért, hogy lefeküdjek vele,hanem maga az h együtt vagyunk.Minden esetre anyával leültem beszélgetni és őszintén elmondtam neki mindent és akkor megigérte nekem hogy ha várok 1 évet és a pasim is akkor lemehetek hozzá és biztos lehetek benne hogy szeret.Bár nem értem ilyen fiatalon mért gondolkoztok ilyeneken.Szerintem ismerjétek meg előbb 1mást...
2008. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5honpja lesz h egyutt vagyunk...igen anyujek ismerik a pasimat sot mar azt is tudjak h jarunk ...a pasim apja valamikor a en apum fonoke volt szal meg szuleiket is kicsit ismerik:Digy allunk
2008. aug. 4. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Együtt alvásról van szó, nem kefélésről, és ez tetszik. Egyébként azért nem értem a szülőket ilyenkor, mert ahogy én is érveltem mindig: a dugáshoz nem kell hálószoba meg ottalvás.


A lehetőségeid:

-megbeszéled a szülőkkel, elmondod hogy nem történik semmi

-vársz

-megkéred a barátnődet hogy segítsen (azt mondjátok nála alszol, de valójában a barátodnál / mindketten nála alszotok)

-megkérsz egy megfelelő rokont, hogy beszéljen a szüleiddel

-megkérsz egy megfelelő rokont hogy falazzon neked (talán csak elengednek a nagynénihez pár éjszakára)


Én a megbeszélést, illetve megértő rokon meggyőző erejét venném igénybe.

2008. aug. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi valaszokat:D igen tenyleg csak ottalvasrol van szo semmi szex...utolso hozzaszolonoak abban nagyon igaza van h szexhez nemkell ottalvas,eleg hozza 1delutan is mikor szulei dolgoznak:D
2008. aug. 5. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!