Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet? Normalis valaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet? Normalis valaszokat ha lehetne

Figyelt kérdés
Baratommal 7 honapig voltunk egyut. elhagyott aztan konyorgott hogy bocsassak meg neki de en csak idovel tudtam volna .am viszont sejtettem hogy megcsalt s tegnap beigazolodott a gyanum ..megcsalt.. persze orokre kidobtam!..anyira nem sajnalom hogy vege lett mert ereztem hogy nem szabad biznom benne es veszekedtunk is ezert de faj hogy megcsalt ,olyan megalazo :(..hogyan lehet tul teni magadat egy megcsalason

2014. júl. 30. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

másik pasival minél gyorsabban!

ha gondolod írj! :)

2014. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az a tapasztalatom, hogy sehogy. Idővel jobb lesz, de egy pici seb örökre megmarad. :(
2014. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hallani sem akarok mas pasirol..hanyingerem van az osszestol
2014. júl. 30. 13:38
 4/6 A kérdező kommentje:
2 valaszolo: sajnos egyet ertek..nekem ez az elso..vagyis lehet megcsaltak meg de ez az elso hogy kiderult..:(
2014. júl. 30. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idő segíthet, vagy egy odaadó, figyelmes fél, de a seb akkor is maradni fog, max behegedni tud.

Ettől függetlenül, kösz szépen az általánosítást, kifogtál egy .!.-t és már az összestől hányingered van.

2014. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen..sajnos..mar rettegnek egyut lenni valakivel mert csak az jarna az eszembe hogy megcsal..nem megy mar..
2014. júl. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!