Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnam helyre? Normalis valaszokat legyszi!

Figyelt kérdés
Baratommal egy ideje megromlott a kapcsolatunk. eleg sokat veszekedunk szinte a semmin es nem erzem mar ugy mint regen hogy szeret. mikor felhozom neki ezt temaba leraz annyival hogy o nem akar szakitani es szeret de megse mutatja ki. osztalytarsak vagyunk es egyutt is lakunk de mar az egyutt eles se olyan jo mert nem erezteti velem hogy szeret. nem szeretnem eldobni ezt a kapcsolatot inkabb megjavitanam valahogy de nem tudom hogy lehet hogy hulyeseg a kerdes de vele nem tudom megbeszelni es kene a segitseg.
2014. jún. 7. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ezt csak vele tudnád megbeszélni.Lehet hogy részéről elmúlt a szerelem,vagy van valakije...
2014. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
utoljara 10 perce beszeltem vele es megnyugtatott azzal hogy szeret es nincs senki mas neki csak en. de akkor se vagyok nyugodt mert mar nem nagyon foglalkozik velem
2014. jún. 7. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,tudom milyen érzés... Lehet az a gond,hogy túl sokat vagytok együtt.Osztálytársad,együtt is laktok már...Járj el a barátnőiddel,csinálj programokat nélküle. Neked nem kell itt semmit helyrehozni,mondd el neki mi bánt.Ha egy kicsit is szeret még,megérti és változtat,ha nem akkor keress olyat aki úgy szeret,ahogy neked jó:)
2014. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!