Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőtök volt a konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtök volt a konkrét kezdeményező a kapcsolatotok indulásakor?

Figyelt kérdés

A párod vagy te? Írjátok legyetek szívesek, lányok/hölgyek vagy fiúk/férfiak vagytok!

Milyen konkrét kezdeményezés történt a kezdeményező fél részéről? (Metakommunikációs jelek, vagy meghívás valahová, virág stb.)


2010. jan. 11. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok általában a kezdeményező 26/l
2010. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ő kezdeményezett, vagyis a barátom. Egyszerűen csak feltűnt hogy mindig figyel rám ha beszélek, egyszer hirtelen át is ölelt.. pedig én nem vagyok ez az ölelkezős típus, de álltam ő mögülem jött és hirtelen megölelt egy pillanatra nem is tudtam hirtelen ki ez az "idióta":D de aztán szó nélkül ment is tovább a dolgára (suliban voltunk). Ez már gyanús volt, pont ezért mert elég távolság tartó vagyok ahhoz hogy ne ölelgessenek csak úgy:D Aztán egy alkalommal elmondott mindent, én mondjuk húzódoztam a dologtól, aztán úgy voltam vele hogy kedvelem és egy próbát megér. Egy hónap után olyan szerelmes lettem mint a nagyágyú:D Ennek már 2 éve. De konkrét randink sose volt, egy alkalommal találkoztunk ez ügyben de akkor elmondtam neki hogy én ezt nem akarom. Aztán jött a szilveszter és addigra már tudtam hogy akarom:)


21/N

2010. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem,nő vagyok és egy közösségi portálon írtam neki,de előtte már látásból ismertük egymást.
2010. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!