Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Miért vonzz ennyire az, hogy titokzatos, veszélyes?

Figyelt kérdés

Még sosem éreztem ilyesmit senki iránt és olyanokra vett rá, olyan dolgokat tettem meg miatta, amikre előtte nem is gondoltam. Nem bántam meg semmit, de teljesen megváltoztatta az életemet és engem is. De muszáj elfelejtenem, viszont bármennyire akarom, nem megy. Bárhová megyek, felbukkan. Feldobja a kedvem akkor, mikor csak egyedül akarok lenni és zokogni.

Egyszer megmentette az életemet, háromszor megmentett a szüleim haragjától és az örök szobafogságtól, attól, hogy hatalmas bajba kerüljek. Azt hittem, hogy anya nem kedvelné, mert ő nem az a fiú, aki a szülők kedvence lenne, hanem az, aki miatt még hajnalban is benéznek a lányuk szobájába, hogy biztos ott van-e és plusz zárakat szereltetnek fel... De nem, még anyát is levette a lábáról, apát lenyűgözte azzal, hogy versenyszerűen teniszezik és úszik, a kocsijával (apa kocsib..i, a srácnak meg egy elég jó autója van).


De ő akkor sem jó ember, bármennyire is jól néz ki, bármennyire is kedves és vicces és udvarias velem. Egy részem fél tőle, de valami vonzz benne és mindig elhatározom, hogy nem fog érdekelni, hogy viselkedik, hogy próbál lenyűgözni, végül mindig az a vége, hogy összegabalyodunk kicsit.


Még sosem voltam ilyen helyzetben és azt akarom, hogy vége legyen. Mit csináljak, hogy ne akarjak vele lenni, ne gondoljak rá?


2014. júl. 31. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért rémülnél meg ha az ajtódon kopogtat álmaid férfija? Csak mert van néhány srác aki ronda dolgokat tesz attól még nem biztos a te párod is olyan mint azok a srácok, szerintem légy bátor engedd hogy magával sodorjon az élet, addig úgyse tudhatod hogy rossz valami amíg ki nem próbálod nem igaz?


Ezt arra alapozom hogy volt EGY válaszoló egyszer ötezer kérdéssel előbb akinek elmagyarázta mindenki hogy PUA player srácok annyit érnek mintha villával ennél levest, de ő szerinte mind hülyék voltunk mert ő már vagy 2 hónapja ilyen kapcsolatba volt és neki szakasztott dettó bejött!


Szóval tedd azt amit minden nő itt jó hiszemmel javasolna neked és tedd az összes lehetőség közül azt, konkrétan azt ami a legnagyobb baromság!!


(ha el akarod felejteni akkor foglald el magad, találj egy hobbit amit első blikkre élvezel és fejleszd benne magad úgy nem fogsz többet fölösleges dolgokra gondolni, értem ezalatt menj el konditerembe, vagy nyomasd a videójátékokat, béta keringő #5447 majd ad tippeket miket lehet nyomni, aztán meg járj sokat emberek közé, hozz létre új barátságokat, vagy próbálj ki új dolgokat a régiekkel, csak NE MARADJ EGY HELYBE ÉS NE GONDOLKODJ TÚL SOKAT)

2014. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ő tényleg ronda dolgokat tesz/tett... Vagyis nem velem, hanem másokkal. Viszont tényleg megvéd, mindentől és mindenkitől. Pl. még tavasszal majdnem kirúgták a suliból, mert miattam magára vállalt valamit, amit nem is ő tett, hanem én.


Már mindent próbáltam... Folyton lefoglalom magam, alig vagyok egyedül, de ha legtöbbször emberek közé megyek, összefutok vele. Nem tudom, hogy csinálja, de mindig felbukkan ott, ahol vagyok.

2014. júl. 31. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam hogy próbáld meg lefoglalni magadat és utána ha egyszer eszedbe jut a srác akkor hagyd abba, kezdj el bőgni, és gyárts kifogásokat hanem azt hogy foglald le magad.


Próbáld meg újra, próbáld meg jobban.

Istenem tényleg igaz hogy a nők mindenre képesek egész addig amíg a minden nem bonyolult vagy nehéz bammmeg


Nézz animéket, animeaddicts.hu, tele van fiúkkal meg legalább ugyanannyi lánnyal, mindenki kedves értelmes, ad neked valamit amivel lekötöd magad, beszélhetsz másokkal, nem kell kimozdulnod.


"HÖBLÖBLABLA nem nézek rajzfilmeket mert gyerekes nekem valami olyan tipp kell ami tökéletesen jó mindenre főleg az én különleges körülményeimre ja és örülnék neki ha ettől még szociálisan vagy anyagilag előnyöm is lenne ja meg kell mellé egy piros ferrari meg az hogy megfeleljen az én idióta igényeimnek amiket gyártok a fejembe meg hogy ne akarjak hülye kifogásokat gyártani ötletekről amit egy másik ember ír 2000 kilométerre tőlem aki igazából pont le is szarja hogy mi az én bajom BLAASDSDFHJAHF"

2014. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!