Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátommal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PPy 20 kérdése:

Normális hogy a barátommal 3 éve vagyunk együtt,2 éve lakunk együtt de egy nap kb 3 mondatnál többet nem szól hozzám?

Figyelt kérdés
Szinte mintha nem is léteznék, állitólag nagyon szeret de nem érzek belőlle semmit, kezd kicsit unalmassá válni.. mindent megpróbáltam de hiába, már sexelni sincs kedvem vele :(
2014. júl. 31. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális :S Lépni kell, agy előre, vagy hátra
2014. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális, mi is 3 éve vagyunk együtt a párommal, és naponta órákat beszélünk. Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg.
2014. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálnuk is ez van,hazajön beül a laptop elé,és el se jön onnan lefekvésig.Teljesen felesleges szólni hozzá,mert úgyse hallja meg.:(

Nincs más csak az,hogy mi legyen holnap a kaja,meg ki menjen a közértbe...

2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen őszintén szólva, elég szomorú ilyenekről olvasni.


Ne értsétek félre, nem nyavalyogni jöttem.


Két éve semmilyen komoly kapcsolatot nem tudtam kialakítani. Mindenre odafigyelek ,kedveskedek, apró meglepetések, jól elvagyunk, kellemes az együtt töltött idő, minden klappol, erre: Te túl jó vagy hozzám, nem érdemellek meg, te jobbat érdemelsz, nem fér bele most egy kapcsolat stb.


Nem értem az egészet. Valahogy a jó sosem kell.

2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kivagyok ez miatt mert szeretem és nem akarom hogy vége legyen, pedig olyan sokszor mondtam már neki hogy nem lesz jó vége ha ez így folytatódik , de semmi változás :(
2014. aug. 1. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
vannak ilyen típusok, nehezen kommunikálnak nehezen nyilnak meg stb énis ilyen vagyok alapjáraton,jobban szeretek halgatni és csak lényeges dolog van akkor beszélek gondolataim pörögnek de nehezen fejezem ki magam. szerintem nem azért csinálja mert gondja van veled. Beszéld meg vele talán észreveszi magát és igyekezni fog, lehet rajt változtatni
2014. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!