Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális, kedves velem egykorú lányok, akik nem külsőről ítélkezik? 18/F

Figyelt kérdés
Csak egyszer volt barátnőm, de 2-hete, hogy szakított azóta sem találtam senkit... Tudom, hogy nem a Neten kell ismerkedni, de fent vagyok vagy 2-3 társkeresőn plusz a közösségi oldalakon is próbálkozok, de mind hiába.. Már sok lánynak írtam üzenetet, de vagy nem írnak vissza, vagy tiltanak egyből, de volt aki megkérdezte, hogy hogy merészelek ráírni. :( Már kezdem feladni.. Úgy látszik, hogy már soha sem lesz barátnőm.. :/

2014. júl. 31. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól értem azért mert 2 hete nincs barátnőd, már nem is lesz soha?
2014. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ítélkeznek* A rossz fogalmazásért elnézést kérek. :(
2014. júl. 31. 17:04
 3/7 nagylzs ***** válasza:
47%

Két hete és már nem bírod? Akkor te társfüggő vagy.


A külső pedig igenis számít. Akit nem érdekel hogy nézel ki azzal valami gond van.

2014. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a külső lenne a legfontosabb, ha foglalkozol magaddal, ápolt vagy. nem biztos, hogy a külsőddel van baj, ha valakivel nem tudok elbeszélgetni, de csak azért is próbálkozik, hogy ne legyen egyedül, azt annyira én sem díjazom.. meg az se túl jó, ha érzik rajtad, hogy mindegy már, hogy ki az,csak legyen valakid.. én is egyedül vagyok már egy ideje, hiányzik is egy kapcsolat, de nem kezdek el sírni, sem kétségbeesetten futni mindenki után.. majd egyszer csak jön:) 17/L
2014. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

nekem csak a belső számit. és nics velem semmi baj.

pusztán csak ki tünök a tömegből amit sokan nem birnak.

van egy olyan lány aki a belsőt nagyon tudja értékelni mert az a leg

fontosabb h nem csak külsőleg légy ember ha nem belüről is az

légy aki ezt nem nézi az belüről nem ember.

2014. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a belső, a külső is számít bárki bármit is mondjon! Én is ezt hirdettem annó, de azóta tapasztalatból tudom, hogy ez nem igaz. Van , hogy hiába kedves a másik, akkor sem tudsz túllépni valamely külső tulajdonságán, akkor sem ha ezerrel próbálsz, sajna.


Az meg, hogy 2 hete nincs barátnőd.... van akinek évekig nincs. Nem kell ezen elkapkodni semmit, majd jön az Igazi, de minél görcsösebben keresed, annál később fog ez bekövetkezni.

Nincs annál szánalmasabb szerintem egy lánynak, mint amikor így lát egy fiút, persze, hogy menekülnek.

Szóval inkább legyél vidám, járj társaságba és örülj a fiatalságnak, azzal hamarabb megtetszel valakinek.

2014. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csatlakozok az előttem szólókhoz, 2 hét? Nyugi van ember... Majd jön az magától. Én nem vagyok a netes társkeresők híve, ha belegondolsz elég zsákbamacska az egész. Ha annyira ismerkedni akarsz járj diszkóba és csináld azt amit a többi srác szokott(hátulról simulnak a csajokra). Nekem ez egyáltalán nem jön be, de nagyon sok lánynak bejön. A társkeresők sztem nem is 18 éveseknek vannak kitalálva, hanem idősebbeknek akik már nem járnak szórakozóhelyekre(ez persze egy hatalmas általánosítás). Fiatal vagy, járj bulizni, strandra, fesztiválokra! Hidd el számtalan a lehetőség, csak legyél bátor oda menni, ha csak a neten vagy nagy don juan, ne csodáld ha a lányok passzolnak. És kutya fütty azoknak akiket nem érdekel a külső. MINDENKIT érdekel! Ez az első amit meglátnak az emberek, kívülről nem látszik milyen okos, kedves, stb. vagy. Persze a külső nem minden, de azért sokat számít. És nem kell úgy kinézned mint egy filmsztárnak. Legyél ápolt, tehát ne legyél büdös(legalább próbálkozz, és a dezodor nem egyenlő a tusolással, nem kell egy flakonnal elhasználni), moss fogat, moss hajat, azért figyeld hogy mit veszel fel(lehetőleg ne úgy nézz ki mint egy bohóc, de nem is kell öltöny, érezd jól magad a cuccaidban), ilyesmi. És ami nagyon fontos hogy legyél magabiztos! Szakított a csaj? Akkor heverd ki(depressziós, sírós számok nem ajánlottak, csak még rosszabbul leszel tőle) aztán nézz tükörbe és mond hogy: Jól nézek ki és csak ő járt szarul a szakítással!(lányoknak is bejön) Szóval élvezd az életed, ne legyél bunkó, bulizz, csajozz, majd úgy is jön valaki, de ne erőltesd!
2014. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!