Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 17 évesen nem a velem egykorú fiúkkal akarok összejönni?

Figyelt kérdés
Inkább a 24-30 közöttiekkel akarnék összejönni, az alattiak túl éretlenek hozzám.Tapasztalatból tudom.Ez mennyire lehet probléma a későbbiekben?
2008. júl. 11. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hello szerintem ez nem feltétlen igaz ... én 18 leszek barátnőm 17 lessz és tökéletesen megvagyunk szerintem csak rossz srácokat fogsz ki de hidd el sok 17-18 éves srác van akik érettek hozzád csak keresni kell...
2008. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem ritka az ilyen, es meg konnyu dolgod is lesz, mert egy fiatal lany nagyon konnyen talal maganak pasit, csak ne szamits tartos kapcsolatra a nagy korkulonbseg miatt. A pasiknak max. arra leszel jo, h megcsaljak veled a veluk egyidos baratnojuket.
2008. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem gond, és valóban ha összehasonlítok egy 17 éves lányt, és egy 17 éves fiút döbbenetes hogy menyire éretlenek. Azt tudom neked mondani nyugodtan ismerkedj nálad idősebb fiúval, ebből későbbiekben se lesz gondod. Egy ismerősömnek is van egy 18 éves lánya, és egy 26 éves fiúval él eggyütt boldogan már 2 éve!
2008. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

első barátom anno középsuliban egy évvel volt idősebb nálam, s hiányoltam, hogy nem fogja meg pl a popsimat... de még szeretkezni bár nem akartam, aztán mikor ennek a kapcsolatnak vége lett a következő párom nálam 9 évvel idősebb volt, illetve jelenleg is ő az párom, majdnem 17 voltam mikor találkoztunk, s azóta is együtt vagyunk (most 22 vagyok). Úgy gondolom ő jobban tudta mi kell a Nőnek, testileg és lelkileg is. Nekem igaz ő az első is, s ő azt mondta direkt szemelt ki magának, mert hogy még alakítható vagyok, s hogy talán jobban ragaszkodom majd hozzá (előttem volt egy nagy csalódása egy teljesen vele egy korú csajjal).

Szóval szerintem nem gond, lényeg, hogy legyetek egy hullámhosszon...

2008. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Na jó persze nem lehet álltalánosítani, mert minden fiú, és lány más és más. Arra meg hogy túl nagy a korkülömbség nem jó badarság! Én és a párom között 2 év van még se vagyunk már eggyütt. Ennyit a nagy korkülömbségről.
2008. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Már írták előttem, hogy nem szabad általánosítani! Embere válogatja ki milyen. Hidd el, vannak nagyon rendes 20 éven aluliak is, max. a figyelmed elkerülik. És vannak olyan 25-30 közöttiek, akik meg gyerekesen viselkednek.

És ez nemtől független kérdés!

2008. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen normális,csak éppen könnyű ráfázni:S Én is 17vagyok és hasonló gondom van,hogy a 20év alatti fiúkkal egyszerűen nem tudok mit kezdeni,nagyon éretlenek hozzám,viszont a 23fölöttieket meg már idősnek látom,pontosabban látom,hogy ők már családra stb vágynak!Szerintem neked is érdemes lenne a 20-23 közötti korosztályt célba venni:)Szerintem amúgy nem lehet probléma a későbbiekben mivel ez nem korfüggő dolog!

2008. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Hát az a helyzet, hogy nekem most egy 30 éves tetszik,

de az érdekes, hogy sokkal fiatalabbanak néz ki, olyan 20 év körülinek.

De az a legjobb az egészben hogy engem meg sokszor 25-nek néznek, és ha vele összejövök akkor már nem is lesz olyan szembetünő a korkülönbség.Szerintem egykorúnak néznének minket, pedig holott papíron 13 év van közöttünk.:D Kicsit durva.

2008. júl. 11. 20:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.Én is 17 éves vagyok és egy 21 éves pasi tetszik.De próbátam nem rá gondolni de mindig összefutunk véletlenül meg beszélgetni is szoktunk erről meg arról.Meg még volt egy pár 20 év feletti pasi akik teljesen ráámszáltak.
2008. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is 17 vagyok és a párom 32 éves. Jól megvagyunk együtt. Ha meg egyszer úgy döntesz,hogy a korodbeliekkel akarsz együtt lenni. Tedd azt. Hallgass mindig a szívedre!
2008. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!