Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátom, de mostanság nem kívánom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk másfél éve, és eddig minden rendben volt eleinte nagyon kívántam alig vártam, hogy együtt legyünk, de már egy ideje nem kívánom, úgy érzem unalmas, mindig ugyan az, már nem is vágyom rá egyáltalán pedig nagyon szeretem. Magát a szexet kívánom de vele nem. Igazából nem merem neki ezt elmondani nem akarom megbántani, de magától nem veszi észre, hogy minden olyan monoton, ő kielégül én nem.
2014. júl. 31. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ezt érzed, akkor bocs, de nem szereted
2014. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:
100%

vagy elaludt a tűz benned

vagy

tele lett a hócipőd azzal,hogy nem tud kielégíteni

beszélj vele ,hogy mit merre hogy legyen orgazmusod

vagy

segítsd be magadnak,vedd át az irányítást

old meg ha szereted

2014. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a rossz szex még egy amúgy tökéletes kapcsolatot is megfúrhat..

Beszélj vele róla! Kezdeményezz te, legyenek "játékok" a hálószobában, újítsatok! Ne emiatt legyél kielégületlen.

2014. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!