Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Unatkoztam és mert nem jött össze semmilyen kapcsolat így a következőt tettem:


5 társkereső oldalra regisztráltam.

Mind az 5 társkereső oldalon küldtem egy sablonos üzenetet 5 teljesen átlagos testalkatú és kinézetű lánynak, egyik sem cicababa meg hasonló és 5 ducibb nőnek is.

Ez összesen 50 nő!


Felraktam a saját képemet és ebből az 50 nőből 2 nő válaszolt összesen de csak köbö annyiról szólt, hogy talán.


Aztán felraktam egy jóképű barátomnak a képét és az 50 nőből 42 válaszolt neki és találkozni akart vele.


Szóval ezek szerint eláshatom magam? Mert amúgy élőben is csak elutasításokat kapok.

26/f



2014. aug. 1. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már ezt a sírás-rívást basszus. Pont ezért vagy taszító másnak, mert ezzel foglalkozol, nem pedig azzal, hogy kihozd magadból a legjobbat. Ne is csodálkozz.
2014. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
úgy látszik egyeseknek fáj az igazság...
2014. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor kezdjük.

Az, hogy a képed nem tetszik nekik, nem feltétlenül jelenti azt, hogy ronda vagy.


1.) Lehet, hogy a kép, amit felteszel magadról, előnytelen. Jelentheti ez azt is, hogy rosszak a fényviszonyok, rossz helyen készült, rossz beállásban, stb. Ezzel keress fel egy fotóst.


2.) A nőknek fontos, hogy hogy áll a hajad, mennyire ápolt az arcod. Menj el fodrászhoz és kozmetikushoz, rakasd rendbe magad, borotválkozz meg, aztán hajrá. Keress egy csaj havert (fontos, hogy bejöjjön, de nem annyira, hogy beleszeress), és kérd ki a véleményét.


3.) Öltözködés. Ha atlétában és susogós melegítőben fényképezed magad, nyilván nem fogsz olyan vonzónak tűnni, mint elegánsabb ingben, szép cipőben, és stílusos farmerban. Nem kell egy vagyont költeni ruhákra, lehet akár kínai is, de válogasd meg rendesen. Akár a fent nevezett csaj havert is elcibálhatod magaddal, ők jobban értenek ehhez.


4.) Alkat. Te is megbámulod a csajok seggét, melleit, ők ugyanúgy megbámulják a mi izmainkat (már, akin van). Ugyanúgy kevesebb esélyt adunk egy lapos vagy dagi lánynak mi, mint ahogy ők kevesebb esélyt adnak egy gizda vagy dagi pasinak... szóval, ha a tükörbe nézel, és látsz sörhasat, vagy nincs semmi mellizmod, irány a konditerem. 1-2 hónap alatt el lehet érni valami fejlődést, ha rendesen csinálod.


Akár tetszik, akár nem, az emberek java része külső alapján választ. Legyen az társ, kocsi, üdítő, mosópor, vagy bármi, mindig a csomagolást nézed először.

2014. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, csak az a baj, hogy van aki hiába ápolt hiába normálisan öltözködik akár hétköznapian akár divatosan akár öltönybe , kipróbál több frizurát is, egy alap külső akkor is ott marad amin nem tud változtatni.


Összességében annyi, hogy van akinek könnyebb van akinek nehezebb párt találnia.

2014. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Az az általános különbség nő és férfi között, hogy amíg mi férfiak be merjük vallani, hogy számunkra fontosak a külsőségek, addig a nők álszent, hazug módon azt hangoztatják, hogy nekik csakis a belső értékek a fontosak. Mindig röhögőgörcsöt kapok, ha itt GYK-n látok néhány elvetemült nőt bizonygatni.
2014. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13 tökéletes válasz! Én hozzátenném hogy még egy nő mondjuk csúnya, ezen nem sokat tud javitani a frizurával meg öltözködéssel stb, mivel az ő arca, alkata tegyük föl jelenleg nem illik bele a szépség ideálba. Mig egy kissé aránytalan arcu férfi a hibáit az előnyére tudja forditani, ha megtalálja a saját stilusát, gondoljatok bele hires szinészek, közsszereplők is a stilusukkal hoditanak gyakran, és nem az izmaikkal, tökéletes arcukkal. Emigy ez nem csak egy hollywoodban müködö dolog, van mondjuk egy nagyon ronda pattanásos, görbe orrú haverom akinek már annyi nője volt... És szinte bárkit meg is bir hoditani mert a hátrányait az előnyére forditja.
2014. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Ez nettó hülyeség

2014. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16# ez tényleg hülyeség
2014. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!