Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti szeretitek ha a pasitok nyálas dumákat mond nektek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi számít nyálasnak? Ha látszik hogy filmből szedte és csöpög, akkor nem.
2014. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha nyálas duma alatt azt érted, hogy idiótábbnál idiótábbnak becéz (kutyuli-mutyuli, csibemókus, stb.) akkor kimondottan feláll a hátamon a szőr, mert bár szeretem ha becézgetnek, de kulturáltan.

Amúgy meg ne nyáladzon a dumájában, inkább bukjon a lábaim közé és ott folyassa a nyálát :)

2014. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos most nem jut eszembe egy se, de olyan amit csak azért mond, hogy nekem imponáljon, viszont tudom hogy nem gondolja komolyan.
2014. aug. 1. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is ugy voltam vele h engem hagyjanak a nyálas sz*rokkal mert én ott hanyom ossze magam.... Ahha persze, aztan életemben először elkezdett nekem egy fiú (akibe beleszerettem) ilyen romantikus es kedves dolgokat mondani, es Rájöttem hogy ez mennyire jol esik es hogy eddig nem csak masok előtt játszottam el azt hogy nekem nincs szükségem a bokokra es a nyálas szövegekre, de meg magamnak sem akartam bevallani :P
2014. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Légyszi írj egy nyálas dumát amire gondolsz.

Amúgy nem birom:)

2014. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyire nyálasat? Egyszer egy pasi, olyan szinten nyálas dolgokat mondott nekem, hogy két nap alatt sikerült kiborítania.
2014. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha tudom hogy csak inkább viccből mondja és ö sem gondolja halál komolyan a nyáladzást akkor szerintem aranyos tud lenni egy-két nyálas duma :D
2014. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Régen kiborultam tőle...amint egy pasi kezdett belém szeretni, és elkezdett 'nyálas dumákat' nyomni, vagy 'romantikus programokat' szervezni (augusztus esti csillag nézés egy mező közepén..pokróccal, előkészített piknikkel, stb..) azonnal felállt a hátamon a szőr, és menekültem ezekből a kapcsolatokból..aztán találtam egy fiút, akinek abszolút nem ilyen a stílusa..ő egy picit durvább volt, de felnéztem rá, mert idősebb volt nálam, magabiztos volt, határozott..nem volt szüksége a 'nyálas dumára'...levett a lábamról, mert 17 éves voltam, és ez sokkal jobban bejött..

Most 25 vagyok, ő a 7 hónapos fiam apja, azóta is együtt vagyunk..ő maradt ugyan az az ember, én viszont felnőttem, és most már néha azt gondolom, hogy néha jól esne egy kis 'romantika', ami így sajnos elmarad. Szeretem, és vele akarom leélni az életem...de azért ez néha eszembe jut...szóval mielőtt emiatt utasítanál el egy fiút, gondolj bele, hogy milyen emberrel szeretnél lenni, mert nagyon is van összefüggés!

2014. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!