Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A problémám az, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám az, hogy úgy érzem, soha nem fog "rám találni" a szerelem. Lehet, hogy ilyen peches lennék ilyen téren?

Figyelt kérdés
Igaz,még nem vagyok idős,és "nem vagyok elkésve" semmivel,de úgy érzem,a szerelemben semmi sem akar nekem összejönni.Nem vagyok csúnya lány,mert az ismerőseimtől csak pozitív visszajelzést kaptam eddig,és mindig vannak olyan fiúk,akiknek bejövök,csak a nagy problémám az,hogy soha sem annak a fiúnak jövök be,aki nekem tetszik...és ez már így megy 3 éve.Nem akarok nyavajogni,csak egyszerűen rosszul esik,hogy körülöttem mindenki megtalálja a párját,én pedig nem.

2014. júl. 21. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel sokáig. Évekig.Csak azért nem kellett pasi,hogy legyen. Aztán csak eljött végre.. :) Aztán el is ment.:D Azóta már volt másik is,de jelenleg egyedül vagyok.


Sose tudni mikor talál rád a szerelem,ne csüggedj.

2014. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hidd el, én is ezt érzem. Én is félek ettől. De az ellőttem válaszolónak igaza van. Majd el fog jönni, csak várni kell. Már én is rájöttem.
2014. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Általában hirtelen jön amikor nem számítasz rá :)
2014. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Figyelj! Ha 15 éven aluli vagy akkor még teljesen fölösleges párkapcsolat. Azt most inkább nem részletezem miért. Viszont ha egs érzelmileg és agyilag is érett embernek tartod magad, javaslom kersess mást! Ha már 3éve ugyanaz a fiú tetszik és nem jössz be neki.
2021. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!