Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye egy visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy visszahúzódó nem túl boldog embernek arra, hogy találjon egy lányt akivel boldog tudna lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, kinek lenne kedve egy ilyen fiúval lenni.. Csak úgy érzem ha nem találok egy lányt aki megérti a problémáimat akkor sose tudok boldog lenni, nekem egy olyan lányra lenne szűkségem akivel lelki társak vagyunk együtt nevetünk, hülyéskedünk és bármit megteszünk egymásért! Volt már valaki hasonló helyzetben?(még nem volt soha barátnőm)
2014. aug. 2. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy ne mástól várd a boldogságot

(azért se, mert ha félrelép a csajod, akkor megint szomorú leszel)

2014. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, a boldogság csak tőled függ, ha eldöntöd h boldog leszel akkor boldog leszel, nekem sincs senkim, történtek velem szar dolgok mégis boldog vagyok
2014. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Próbálok kimozdulni de mikor hazajövök és lefekszek ismét egyedül vagyok és már annyira vágyom arra hogy ölelhessek és csókolhassak egy lányt.. lassan beleörülök..
2014. aug. 2. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, én voltam, pont ilyen helyzetben... Mindent megadtam a barátnőmnek, nagyon szerettem, mert végülis ő segített ki a depressziós, lehangolt magányomból (még úgy is hogy tudta, hiogy ilyen vagyok), ezért nagyon hálás voltam neki és szó szerint imádtam, ő is engem, de sajnos a szülők bekevertek, és a ragaszkodásom miatt is hagyott el 2 év után 1 hónapja... Azóta se tettem túl magam és újra a béka feneke alatt vagyok, bármt tettem ellene, nem tudom kiverni a fejemből... De igen, vannak ilyen lányok!
2014. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!