Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lánnyal csak beszélgetek vagy irogatok akkor rögtön találkozni akarnak velem?

Figyelt kérdés
18 vagyok és érdekelne,hogy a személyiségem az ami ennyire tetszik nekik? Ennyire vonzó? O.o (ennek ellenére az önbizalmam az egyenlő a nullával.)
2014. aug. 2. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*akar (nincs -nak) -.-"" :D
2014. aug. 2. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:

velem is eljön bárki ha elhívom, és érdekes módon nem szórom rájuk a pénzt, de többször is eljönnek velem...


nekem sincs önbizalmam, szóval én se hiszem azt hogy márpedig tetszem nekik...

2014. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még soha sem akartam olyannal talizni, akit itt ismertem meg... Valahogy mindig a gyökereket fogom ki. Gondolom ezek a lányok is így voltak, és megörültek az első normális srácnak :D
2014. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én találkoztam már itt olyan lánnyal akivel utána el is mentem valahova... :D Amúgy lehet,hogy azért van,mert nem nyomulok? Nem a társkeresés a célom...de ennek ellenére volt,hogy afelé tendált a dolog
2014. aug. 2. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos ennyire vonzó vagy nekik :)

Esetleg tetszel is nekik ha képen mutattad magad.Ezt amúgy ezektől a lányoktól kellene kérdezned,hogy miért.

Na és tali után mi volt vége?

2014. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos költöztünk... :/ És nem akartam,hogy rám kelljen várnia... :s
2014. aug. 2. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a külsőd miatt van, mert engem is kedvelt már sok lány, de mivel külsőre nem vagyok álompasi a talira inákbb csak később került sor
2014. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!