Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízik bennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik bennem a barátnőm, hogy interneten lévő lányokkal csak baráti célzattal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek lányokkal, de csak baráti célzattal, mert lányokkal jóban megértem magam. Párom nem örül neki, hiába mondom hogy nincs semmi több ennél.
2014. júl. 24. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a barátnőd baját..én is ugyan ilyen vagyok dettó.Féltékeny..inkánb vele foglalkozz és ne más lányokkal!!!Ez egy jó tanács volt.még ő is be tud sokalni és szakíthat.Inkább törődj vele és ne más lányokkal.Gondolom ha ő ismerkedne más fiúkkal te is ugyan így reagálnál.
2014. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

"Féltékeny..inkánb vele foglalkozz és ne más lányokkal!!!"


Már sorry, de akkor, ha valakinek kapcsolata van, már nem állhat szóba ellenkező neműekkel?


Én nőként mindig férfiak társaságában éreztem jól magam... ezt a férjem is tudja...

Ha annak idején ezen problémázott volna, ma nem ő lenne a férjem.


Egyszerűen mondd meg neki, hogy ezektől a nőktől nem akarsz semmit, őt szereted...

Ha szeret, elfogad ilyennek... ha nem, akkor keressen olyan valakit magának, akit kisajátíthat.

2014. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13:20 az egy dolog hogy te meg a férjed nem volt ilyen.Mindenki más..te is problémázhattál valami olyan dolgom ami amúgy lényegtelen.Ő ilyen..nem tudhatod biztosra hogy a srác mennyi időt tölt más lányok beszélgetésével.És nem azt mondtam hogy nem lehet semmi kapcsolata az ellenkező nemmel,pusztán arra céloztam hogy inkább a saját barátnőjével foglalkozzon.
2014. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Értelek...


De hidd el, egy ilyen pórázt hosszú távon senki nem tűr meg...

2014. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy keress olyan naiv csajt magadnak mint Veronika papucsferje.
2014. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom: soha nem tudnék egy papuccsal együtt élni... pláne nem 21 évig.


Csak tiszteljük egymást annyira, hogy nem teszünk pórázt egymás nyakára... legalábbis ilyen rövidet tuti nem!


Az miért papucs, hogy mellette beszélgethetek más férfiakkal? Felőlem ő is beszélgethet más nőkkel.


Szerintem itt egyeseknek elég érdekes az elképzelésük egy párkapcsolatról. Megsúgom: nem kisajátításról szól. ;)

2014. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én páromat sem érdekli kivel beszélgetek :)

Akkor ő most papucs feleség? :)))))

2014. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy már annyira nem számítasz neki, hogy akárkivel beszélgethetsz...
2014. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak ha ilyen előítéletesen gondolkodnának sosem lett volna 2 sem a házasságuk, nem,hogy 21 ;)
2014. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért annyira elképzelhetetlen, hogy egy kapcsolatban működhet a bizalom?
2014. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!