Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy a férfiak az első szerelmükön nem tudják túl tenni magukat? Ez így van pasik!?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. :/

21/F

2014. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség
2014. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a lanyok sem :/
2014. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, lehet hogy akkor én még soha nem voltam szerelmes :/

Amúgy ezt egy nő megérzi... Tudom hogy szeret a párom, nagyon, de tudom hogy az első szerelme soha nem lesz neki közömbös, és mindig "figyelni" fogja mi történik vele (hála facebook) míg engem télleg kajak hidegen hagynak az exeim... Most akkor ez hogyan is van?

2014. aug. 2. 22:56
 5/20 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és engem sem érdekel az első szerelmem semennyire...
2014. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Oh de jó! Akkor ez nem általánosítható... Köszönöm. Tehát akkor az én párom úgy jött össze velem hogy még nem volt túl rajta! És szerintem nem is lesz soha! Kár tagadnia magának is, ez van! :(
2014. aug. 2. 23:03
 7/20 anonim ***** válasza:
A lányok sem... Én sem, és egy másik lány is nehezen tette túl magát rajta.
2014. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igazabol azon is mulhat h ki szakitott kivel mert az elso szerelmemmel en szakitottam ezert mar nem kotodom hozza de az elso szerelmem sokaig probakt bekulni es kotodott hozzam de par honap alatt tul lett rajtam
2014. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

kérdező ez baromira nem, nem függő. De itt tényleg ennyire .... az emberek? Mármint én nem sértődöm be meg leszarom hogy álltalonásítás vagy sem.


De neked nincs annyi eszed, hogy azt gondold, hogy ez ember függő, személy, nem pedig az hogy férfi-e vagy nő. Neeem értem, máris "én érzem úgy hogy a férfia" igeeen, minden férfi aki valaha is szerelmes lesz, az csak ÉS KIZÁRÓLAG abba lesz élete végéig szerelmes amíg a halál el nem választja,, magát a férfit az élettől.


Közben élete során persze ehetnek még más kapcsolatai, de SOHA labdába nem rúghatnak az első "igazi" szerelmével szemben. Jegyezd meg jól kérdező, egy férfi EGY ÉLETBEN CSAK EGYETLEN EGYSZER lesz igazán szerelmes és soha többet.


Hülyén hangzik,,, aha hát kb mint a kérdésed... gondolkodjál már légyszíves

2014. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha valakit most is szeret annyira az illető akkor tapasztalatból mondom, hogy simán túlteszi magát rajta. Bár lehet, hogy emberfüggő is azért.
2014. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!