Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jól jönne a segítségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól jönne a segítségetek. Egyiknapról a másikra ki szerethet belőlem?

Figyelt kérdés
Hát nekem végülis ő az első barátom, nem vagyok az a pasizós csaj, nem szeretem elsietni a dolgokat. De nyáron összeismerkedtünk vele, és nagyon jóbarátok voltunk, de aztán suli kezdéskor jobban összemelegedtünk.Neki még barátnője is volt, akivel miattam szakitott. És hát ugye egy suliba járunk, sokat találkozgattunk, egyszer bejött infóórámra és megfogta a kezem,meg többször lukasórába történtek dolgok, megcsókolt magához huzott, hizelgett és aannyira romaniktus volt...teljesen beleestem! Karácsonyi szünetbe egész szünetbe könyörgött, h járunk,minden nap felhivott telefonon, sms-eket ir, hogy szerelmes belém, és h kellek neki, nem akar elvesziteni, és nagy nehezen, de belementem, nagyon bizonytalan voltam még...ezért 2-3 hétig végülis "könyörgött" h járunk...és 3 napig jártunk, és észrevettem, h nem hiv, nem ir sms-t és msn-en is csak ritkábban van fennt, és megkérdeztem, h mi baja van, erre mondja, h már nem érez ugy mint eddig, és h nem tudja mivan vele, de nagyon rosszul érzi magát miattam, és nem akarja, h ugy érezzem, h becsapott! teljesen kivoltam, mondtam neki, h akkor szakitsunk...(de ebben a szüneben töbször mondta, h mennyek átt hozzá, de én mondtam neki, h ő a fiu neki kéne átjönnie) és nagyon szerelmes vagyok belé, egyszerűen olyan rossz, h ennyi volt, eggyik nap még szeret másiknap pedig már nem...h lehet valakiből 3 nap alatt kiszeretni? ugy, h nemis adtam rá okot? és nem azt mondja, h vége nem akar semmit, hanem, h nem tudja még...és msn-en is mindig feljön és minjdárt rámir...nemértem...teljesen össze vagyok zavarodva...segitsetek...pasik és csajok válaszát is várom:)mit tennétek? vagy mi lenne a legjobb? (még annyi, h suliban is mikor meglát odajön és megpuszil...mintha semmi nem történt volna)én 15 éves vagyok ő meg 18:) előre is köszönöm:)
2010. jan. 11. 20:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát igen, éns erre gondoltam...de akkor mit tegyek?:( mert oké, h ez igyvan... de akkor felejtsem el? mikor odajön és megpuszil...:(:( nemértem:(
2010. jan. 12. 18:28
 12/24 A kérdező kommentje:
képzeljétek ma felhivott és majndem 2 órát beszélgettünk telefonon...:$ és annyira jó volt, mondta, h drágám kincsem, szerelmem...becézgetett...:( és mondta, h nem tudja mi legyen...:(
2010. jan. 12. 20:54
 13/24 anonim ***** válasza:
hallod, ilyen volt nekemis, jött utánam egy pasi, udvarolt elég keményen, rózsát hozott stb, aztán 3 nap után közölte h már nem érdeklődik úgy irántam mint eddig ...1 hétig nembeszéltünk, aztán ráirtam msnen, mondta ugorjak be hozzá hha felé járok, meghív vmire... nemmentem persze, mert belölem ne csináljon hülyét :S
2010. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

ajh...:( ilyenek ezek a pasik...

de folyamatosan, rámir msn-en is...és ugye szeretem, jóhogy visszairok neki...:)

de mint például mais...már kezdem mutatni felé, h nem érdekel, persze ez nemigyvan de hátha megváltozik...majd kiderül...nemtudom mi sül ki belőle:S

2010. jan. 13. 21:39
 15/24 anonim ***** válasza:
előző vok, sztem msnen neválaszolj neki v 1-2 napig akk talán elgondolkodik v hha télleg érdekled akk aggódni fog miért nem irsz neki mi történt... és beijed, és rájön h kellesz neki:)
2010. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

hát én 2 lehetőségre tippelnék


a) a 3 hét alatt amig csak könyörgött, tényleg megváltoztak az érzései. ha könyörgesz erőltetsz valamit, és végül engednek, az akkor sem lesz olyan mintha mindketten örömmel bennevannak /pl akarsz szervezni egy bulit, de a haverok nemakarnak először elmenni, addig gyözködöd öket mig "na jo elmegyünk" és akkor mindenki ottvan hogy "na vazze eljöttünk mer annyira akartad de mostmeg mivan"/ lehet ez az érzés ütötte meg, hogy talán csak azért adtad meg magad mert ráuntál a könyörgésre


b) ugyanugy szeret mint régen és pontosan jol látja hogy végre beléestél, és most huzza kicsit az agyad hogy valamit visszaadjon abbol amig ő szenvedett érted, szoval szerintem ne vágj be ien "nembeszélünk ha ilyen vagy" dolgokat, mert akkor fölösleges durcázás lesz odavissza... mondd meg neki hogy vetted a lapot, mostmár abbahagyhatja a látszatbizonytalankodást, és minden rózsaszin... (^^ dejo nektek :P )

2010. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

jajj de édesek vagytok:) köszönöm szépen:)

hát nemtudom, és ha azt mondja, h mit kellett volna venned? ugysem vallja be, szerintem...nem ez áll itt:D bár jó lenne:(

meg féltékennyé akar tenni...állandóan beszél nekem acsajokról, h találkozni akarnak vele meg ilyenek...és mondom neki, h rosszul esik... és akor abba haggya...:S

de ha meg simán hagyom, hogyha keres akkor ugyis akar valamit, ha nem akkor nem...és akkor majd ugyis kiderül mivan:) hááát nemtudom mi lenne a jó megoldás...:S:(

2010. jan. 13. 22:15
 18/24 anonim ***** válasza:
hát várj, és majd alakul :) ha egy fiú akar vmit az mindig lép, és nemhagyja elfutni magaelöl a csajt :P alapvető szabály:)
2010. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szerintem egy időre hagyjad,ne menj msn,suliban is kerüld..ez az "odamegyek hozzá és puszit adok",ne mártírkodjon,utálom ha egy srác szenved,sajnáltatja magát..ha 1 hétig könyörgött nyilván nem vagy közömbös neki,de most inkább engedd el puszi Bunny /L
2010. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy és ennél a pasinál vannak sokkal jobbak is akikkel jobban éreznéd magad.Ő tapasztalt és furfangos.Ha azt mondja nem tudja, akkor nem szerelmes, azt tudja az ember ha szerelmes.Valszeg csak a szexre kellesz, de lehet nem akar megbántani,mert tudja, hogy még sebezhető vagy.Most jó időtöltés vagy neki,mert hagyod magad, de hidd el, ha te nem foglalkoznál vele,akkor kiderülne, hogy ő mit akar. De ha lefekszel vele akkor számolj azzal is, hogy lehet hogy pár nap vagy hét múlva már lelép,de ha sokáig húzod a dolgot,azt se szeretik a fiúk.Ismerek olyat aki szerelmes volt még is a barátnője csak felizgatta,de sose adta oda magát neki és ebbe belefáradt a fiú és megcsalta.Az a baj, hogy még tapasztalatlan vagy és fiatal, amúgy ezt a sex dolgot nem kell komolyan venni, a későbbiekben majd te leszel ilyen, hogy lefekszel valakivel és ha mégsem jó vele, dobod, de te is sérülni fogsz ha téged dobnak.Fiatal vagy és előtted az élet, ismerkedj másokkal és ne aggódj, hogy egyedül maradsz ha ő már nem lesz mert 25-30 éves kor még messze van, sőt lehet ha ott hagyod, akkor pár hónap és megjön az igazi!
2010. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!