Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok arról a lányról akit többször láttok sírni egy fiú miatt? És jóban vagytok azzal a lánnyal

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Depressziós
2014. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát beszélgetnék vele, hogy mesélje el mi történt, miért érzi magát ennyire kiborulva hogy sir. Megvigasztalnám, segitenék neki tultennie magát ezen az egészen. De nem biztos hogy hálás lenne, mert már volt hogy lelkileg kiálltam egy kétségbeesetten aztán tullépet rajta és utána nem ért rá találkozni velem. Aztán a legvégén te szivhatod meg a jóságodat, erre azért készülj fel.
2014. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EMgvigasztalnám..
2014. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megvigasztalnám,de nem jönnék vele össze.Tanuld meg hogy sebzett vadra nem lövünk mert annak csak rossz vége lesz.Nekem is tanácsolták nem fogadtam meg aztán megbántam. 17/F
2014. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
háááát, megvigasztalnám, de azért nem ez a nyali-fali stílus, jaj te sehol se hibáztál, te mindent jól csináltál, te tökéletes vagy,, nahaha
2014. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!