Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mozgáskorlátozott nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgáskorlátozott nőként társra találhatok?

Figyelt kérdés

Üdvözletem.


Réka vagyok, 26 éves, Esztergomi.

Van most valakim, de ő nem úgy tekint

rám, ahogy szeretném. Szeretnék egy

rendes, normális férfit magam mellé,

aki elfogad engem így.


Külsőm: aranybarna hajam, borostyán

zöld szemem van, 163 cm magas, 74 kg

vagyok, könnyen barnulós fajta.

Van rajtam egy kis plussz kiló,

remélem, ez nem zavaró.


Szeretném végre megtalálni, akit

keresek! KOMOLYAN TERVEZEK!



2014. aug. 3. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
kép rólam: [link]
2014. aug. 3. 16:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet de annak alkoholista párja van, szerintem találhatsz normális pasit csak nehezebb dolgod van , mennyire vagy mozgáskolátozott az is számít
2014. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először le kellene zárni azt a kapcsolatot. Másodszor pedig eljárhatnál olyan körökbe, ahol mozgássérültek járnak. Szerintem van esély így is, de aki hasonló hozzád, azzal jobban megérthetitek egymást.
2014. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
másik kép: [link]
2014. aug. 3. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 23 éves mozgássérült férfi vagyok, és ugyan ezt kérdezgetem évek óta magamban.
2014. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért is ne találhatnád meg, Attól hogy mozgássérült vagy, még ugyan olyan ember vagy mint bárki más. Sok sikert.
2014. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek 95% nem úgy gondolja, hogy olyanok vagyunk mint bárki más, mert nem lát túl a problémánkon. Csak a betegséget/állapotot látja, és semmi sem érdekli tovább, nem érdekli mi van mögötte, mi van a betegségen túl.
2014. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, találhatsz magadnak normális párt, van rá esély, bár sajnos kevesebb, mintha egészséges lennél. Sok sikert kívánok és remélem, minél előbb egy igazi társra találsz, aki mellett boldogan élhetsz!
2014. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!