Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találhatok még egy fiút 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még egy fiút 23 évesen úgy hogy csendesebb vagyok? Vagy ki lettem öregedve?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
simán találhatsz
2014. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 GentLnazi ***** válasza:
Ha jol nezel ki akkor majd ok megtalalnak,ha nem akkor is ^^
2014. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Blue-eyed ***** válasza:
Persze hogy találhatsz! Én is csendesebb vagyok, mégis találtam lányt.
2014. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy állsz hozzá, de ezek szerint ahogy a nők mondanák talán.
2014. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, jobb szeretem a nyogeseket hallgatni...:-)
2014. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nem öregedtél ki. Az a kérdés, hogy vajon eddig miért nem sikerült? Irreálisak az elvárásaid? Nem ügyelsz eléggé az alakodra és a megjelenésedre (a pasiknak fontos!)? Nem vagy eléggé kedves, megértő? Stb. Szóval az a kérdés, hogy kell-e valamin változtass ahhoz, hogy jobb esélyekkel indulj, vagy pedig maradj csak önmagad és légy türelmes? Egy pszichológus ezt jobban ki tudná hámozni (nem ciki).
2014. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6-nak igaza van. 23 éves vagy, eddig miért nem ment?
2014. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én már gondoltam arra hogy pszichológushoz kéne mennem. Amúgy nem kövér. Kedves és megértő vagyok.
2014. ápr. 27. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell pszichológushoz menned. A kiöregedés pedig még messze áll tőled.

23 évesen bőven van esélyed még párt találni, fiatal vagy még. A pasik nagy része, köztük én is, jobban kedveljük a csendesebb típusú lányokat, mint a rikácsolós ribizliket. Ha teheted, mozdulj ki otthonról, és előbb utóbb úgyis leszólít valaki, vagy te is kezdeményezhetsz, abban sincs semmi megalázó.


28/F

2014. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na de mégis hova menjek?
2014. ápr. 27. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!