Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha egy lány akivel minden jó kiderül róla hogy biszex?

Figyelt kérdés
Titokban akartam tartani de a sors úgy fogja hozni hogy a srác megtudná mert olyan kozegbe kerül ahol ezbaratnom volt es tudják páran ezért el akarom neki mondani. Hűséges vagyok megvan a közös hang vonzalom minden. de felek :(
2014. aug. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem zavarna.
2014. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha érezném, hogy szeret, nem lenne problem :) Persze

nem kell szerelmi háromszög.

2014. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem zavarna egyáltalán
2014. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a ciki? De most tényleg. Oké nem reklámozom én sem. Sőt senki nem tudja. Maximum furcsállnak valamit. >< De szerintem emiatt nem fog kiszeretni belőled vagy mi.
2014. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akik nem rajonganak az ilyesmiért de szerintem nagy többségben a pasiknak csak csorog a nyáluk ha ilyesmit hallanak. Szerintem nem lesz baja vele :)
2014. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak kellemetlen mert sokan azt hiszik hogy mindketto kell pedig nekem az kell akit szeretek és hát egyszer ez egy lánnyal jott össze de már vége
2014. aug. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!