Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok arról, hogy egy lány mindig fekete ruhába jár? Tetszik vagy nem? Zavarna ha a barátnőtök mindig fekete ruhába lenne?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a lényeg, de kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek róla.

2014. jún. 18. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
nem zavar lehet valami élőhalott vagy vámpir
2014. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinte csak azt hordok én is, szóval nem.
2014. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem rocker vagy emos vagy goth akkor nem zavarna.
2014. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön nagyon a fekete ruha. Nagyon gerjedek a rocker és gót csajokra ;)
2014. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hőségben fekete? :O

Na jó vicces volt, amúgy nem zavarna.

2014. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel hasonló ruhákban járok, tetszik a dolog. De én már bőven kinőttem a rock metal goth emo tökömtudjamilyen korszakból. Tehát csak ízlésesen.
2014. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, nyáron kívül mindig fekete farmer van rajtam, csak a felsőkkel vagyok változatosabb. 21/F
2014. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem zavarna, de ha MINDIG... az egy kicsit. Legalább néha felvehet olyan szinesebb ruházatot amiből átjön az egyénisége. A sötétebb tónusokkal, feketével nincs baj, de hogy mindig...
2014. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

férjemet zavarná, szereti a színeket, már azzal is baja van, hogy sok a barna fekete szürke ruhám,..

persze nem komoly baj, csak szól, hogy miért nem választok színesebbet...azóta több van, rájöttem, hogy tényelg jobban érzem magam bennük

2014. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A változatosság gyönyörködtet."


Nem zavarna. Ugyanakkor, mivel vak sem vagyok, ha ennél figyelemfelkeltőbbet viselő nőket látnék, nyilván néznék is.

Azért nem gondolom, hogy egy testi-lelki gazdagsággal rendelkező nő/lány külsőleg szándékosan fekete mögé teszi amije van, sokkal inkább, hogy valamilyen EMOcionális okból tesz így magával, akkor meg van ott gond is, és annak maximum velejárója a ruha, ekkor sem a ruha zavarna, hanem az ok, ami ez esetben más téren is jelentkezik nyilván.

2016. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!