Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem likeolt engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem likeolt engem facebookon. Aggódjak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 23:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
valszeg megcsal, de ne legyél öngyi.
2014. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

tudhatnád hogyha likeolná a képeidet az instant terhességet okoz!


ezért nem teszi!

2014. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem aggódj! Aggódj, hogy egyre hülyébb leszel...
2014. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerõs a sztori! Teljesen megértelek :) Az én barátom sem lájkolt engem a facebook nevû közösségi oldalon, sõt meg sem bökött. Soha! Ez tényleg felháborító egy kapcsolatban, legalábbis szerintem. Soha nem küldött játék felkéréseket, ncore meghívókat. Semmit! Egy rohadt farmville felkérést nem volt hajlandó küldeni! A telkemet sem látogatta soha. De a legrosszabbul mégis csak ez esett, hogy nem lájkolt és nem kommentelt nekem soha a facebookon. :/ Õ inkább elhívott a parkba, sétáltunk. Nyáron fagyiztunk, kirándultunk. Ha csinos vagyok, megdicsér, gyakran bókol! Eljárunk szórakozni, sokat beszélgetünk. :) hidd el ez jobban esik, mintha lájkolna a facebookon! De idõvel erre te is rájössz :) csak még fiatal vagy, reméljük kinövöd ezt! De ha nem, akkor küldhetsz valakinek egy házassági felkérést, ha mázlid van akkor elfogadja :D de elõtte mindenképp bökd meg egyszer, ha visszabök nyert ügyed van! :)
2014. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi unatkozó ember van itt éjfél környékén. Persze ha esetleg mégsem tréfa lenne a dolog akkor ez olyan probléma ami miatt akár föl is kötheted magad :)
2014. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan kezdj el aggódni!

De még csak be sem követett?:O

Szemét disznó az ilyen..csak magával törődik..


Ahelyett, hogy netbarátnőjét gondozná....


SÍRJUNK EGYÜTTTTTTTT :((((((



Bárcsak.

Bárcsak..

Bárcsak...

Bárcsak....

Bárcsak.....

Bárcsak......

Bárcsak.......

Bárcsak........


Bárcsak megszűnne 1 hétre az a tetves szar, kíváncsi lennék, hányan lennének öngyilkosok.

2014. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó, én megértelek.

De egy kérdés. Aktív ő egyáltalán facebookon, vagy csak a levelezést használja, csoportokat, és az esemény funkciót? Mert utóbbi esetben szard le. Viszont, ha aktív, likeolgat ezt-azt, más lányok képeit, akkor nem tudok mit tanácsolni, de megértem, hogy ez szarul esik. Viszont próbáld meg ne komolyan venni. :)

2014. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!