Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel facebookon jól elbeszélgetünk, de még nem taliztunk. A sok csalódás ellenére mégse bízok benne. Ez természetes?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2014. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. a sok csalódás MIATT mégse bízok benne

2. a sok csalódás ellenére MÉGIS bízok benne


Most melyik, mert így ahogy írtad, értelmetlen nekem.

2014. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek a másodikkal, így tényleg nem lehet pontosan érteni mire gondolsz
2014. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok benne sem megbízni.
2014. júl. 13. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes hát! Pl. neten keresztül én is el tudom adni magam egy megbízható, rendes fickónak, de amúgy meg egy köcsög vagyok. :D
2014. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja ohh, akkor csak igaza volt a kettesnek, mert én meg azt hittem azt akarod mondani, hogy megbízol benne a sok csalódás ellenére.


Hát nem tudom, én ha lehet nem feltétlen szeretem ezeket a ez természetes stb szavakat dobálni. Mert hogy ugye, különböző szitu, ember stb.


SZÓVAL csak arra próbálok neked rávilágítani, hogy ez nem valami törvény. Nem kell direkt nem meg bízni valakiben, elővigyázatos lehetsz persze [ mondjuk paranoiás azért ne],,

2014. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!