Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdjek ki vele hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek ki vele hogy ne nézzen teljesen hülyének?

Figyelt kérdés
Egy padina bele vagyok esve régóta es most egy egyetem egy szakára megyünk es hát értelem szeruen egy gólyataborba is... Azt akarom h több legyen köztunk mint barátság ha csak par percre is. Mit csináljak?? Ugy tudom nem tetszem neki sehr részegen hátha :) mit tegyek az ugy érdekében??
2014. aug. 4. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
padin? gólyatábor? már jön a gyerek, hogy itt a gólyákat emlegeted?
2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pasi* elírás történt

Es gólyatabor... Ez miert olyan meglepő hogy ott akarok kezdeni valamit??

2014. aug. 4. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd, úgy hogy Szia :) és menni fog magától.
2014. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h nagyon felos vagyok es zavarban szokam lenni ha vele vagyok... Ezért gondoltam h gólyatabor mert ott mond a ketten be leszünk rúgva :) akkor bátrabb leszek es nem vagyok szégyenlős

Es nem hiszem h a szia eleg lenne mivel jóban vagyunk es csak sima beszélgetés lesz belőle

2014. aug. 4. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kiábrándító, ha egy lány iszik és részeg mármint nálam.....de hát te tudod.
2014. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg jo hogy ez csak a te véleményed es nem a pasie aki tetszik... O bírja ha berugok egy kicsit


Es értelmes segítségeket szeretnek nem oltasokat...

2014. aug. 4. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Biztos ilyen emos madarak lehettek ti...

fetrengjetek egymás hányásában akkor

2014. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen normális o is es en is.. Ha tudni akarod szoke a hajam kek a szemem a ruháim 90% a pink es fehér

Tehát kicsit sem elvont teljesen normális es nem azt mondtam h föld részegre iszom magam hanem hogy kicsit iszom es megjön a bátorság

Es a srác is átlagos normális csak jobban nez ki az átlagnál

Ennyi az egyenlet nem bonyolult

Ennyi erővel en is cseszegethetnelek h antialkoholista de nem teszem :)

2014. aug. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!