Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt meg vajon miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg vajon miért csinálja? Teljesen hülyének néz?

Figyelt kérdés
Kavartam egy csajjal(mind1)hosszú...kezdeményezett,hol ő akart többet,hol én...végül egyszer elég egyértelműen elutasított,és akkor én letettem róla, próbáltam levegőnek nézni,minden kapcsolatot megszüntetni vele, de nem lehet...nem is értem miért de most rástartolt az egyik legjobb lánybarátomra és nagyon összebarátkozott vele,és most ez a lánybarátom folyamatosan reklámozza nekem,h ez milyen jófej ez a csaj(de nekem aztán reklámozhatja,én már letettem róla) szóval mindig kitalál valamit,h valami köze legyen hozzám, rámír fb-n. pedig régebben szinte soha nem válaszolt nekem, meg igyekszik úgy intézni ,h azért megmaradjon köztünk a kapcsolat...most akkor ez mire jó neki? ha egyszer lekoptatott ,akkor ezek után mi a fenét akar? miért akar része lenni a baráti körömnek,az életemnek,ha egyszer elutasított...meg újra kezdi ezeket az erős illatú parfümök és csábos pillantások alkalmazását...de hát most komolyan azt hiszi,h még egyszer bedőlök neki? ha egyszer nem kellettem neki,akkor ezek után mi a fenét akar még?
2012. márc. 10. 23:17
 1/6 anonim válasza:
Lődd tarkón ^^
2012. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szórakozik...
2012. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez semmi másról nem szól, csak az ő egójáról. Ugyanis ő volt az aki dobott téged, mégis te nézed levegőnek őt. Ezzel azt érezteted vele, hogy valójában nem jelentett neked sokat és hamar túl lettél rajta. Az ő kicsi fejében meg gondolom úgy zajlott le, hogy te a szakítástól majd teljesen magadba zuhansz (hisz elveszítetted Őt). Ha sikerül elcsábítania téged ezek után, azzal bizonyít magának, hogy mégis olyan jó nő, mint amilyennek képzeli magát.
2012. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit nagyon régi kérdés, de ha nem baj és még mindig fennáll a szituáció, akkor szerintem nézd továbbra is levegőnek. Az ilyeneket az bosszantja fel legjobban, ha látják, a másik fél mennyire tesz rá nagyívből...Ne add meg neki azt az örömöt, hogy lássa rajtad, még mindig érdekel téged.
2012. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már azóta levegőnek nézem, h a kérdést föltettem....és az a durva, h kb 2 hete kezdte el újra magától keresni a társaságom,most egyenlőre nemtom,mit csináljak vele...
2012. okt. 8. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy semmit ne csinálj vele. Éld a saját életedet, ha megunja, az jó, ha nem, akkor elkönyvelheted magadban, hogy egy hülye unatkozó p.csa, Ennyi.
2012. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!