Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől késett már a menzeszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késett már a menzeszetek, lányok? Mennyi volt a legdurvább?

Figyelt kérdés

NEM KELL AZ OLTÁS, nem történhetett baj, évek óta igen jól kezeljük a védekezést... azonban nem tudom mi lehet, tapasztalatokat kérek.


Köszönöm.


2014. aug. 5. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Volt már olyan hogy 2hetet késett, valószínűleg azért mert abban a hónapban nagyon sokat stresszeltem és beteg is voltam, sok citromos teát ittam (citromtól is késhet úgytudom).
2014. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran késik és előfordul , hogy túl hamar jön, előfordult már az is, hogy egy hónapig kimaradt aztán két hétig volt meg hasonlók..voltam már vizsgálaton egyéb gondok miatt és nem mutatott semmit. ez ilyen
2014. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor elvesztettem a szüzességem, akkor késett 1 hetet, máskor sosem, és azóta sem :)
2014. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát még én is olvastam hogy citromlevet ha iszunk kicsivel halasztani tudjuk vagy legalább csökkenteni úgyhogy néha ha fontosabb eseményre megyek vagy egyáltalán elmegyek valahova bevetem. De a stressztől is szokott késni :)
2014. aug. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a megszokott, hogy gyakorlatilag össze-vissza jön meg.. De fogalmam sincs, ez mitől van. Általában 32-35 nap között mozog, de nem egyszer kúszott 40-50 napra is a ciklusom hossza. Orvosnál is voltam, de nem jött rá eddig, mitől van. Most nyáron akarok bepróbálkozni egy másik dokinál is, hátha ő okosabb.
2014. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fiatal koromban késett csak, illetve antibiotikumok szedése után.

Akinek rendszeresen sokat késik, annak lehet, hogy hormonális problémai vannak, szóval irány a nőgyógyász. (ha mégsincs semmi gond, akkor legalább megnyugodhatsz)

2014. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem szedtem fogamzásgátlót, addig nagyon rapszodikusan jött meg a menstruációm, és csak azért voltam biztos benne, hogy majd megjön vmikor, mert nem voltam szexuálisan aktív. Mióta szedem, azóta 1-2 nap eltérés lehet, de azt leszámítva mindig pontosan jött.
2016. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!