Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam, hogy zavar vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam, hogy zavar vagy ne? Inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Barátom munkahelyén munka pár napig leáll. Így 5 nap szabadnapja lesz vasárnapig.

Ő Pécsen lakik albérletben, meló miatt. Amúgy faluban van "otthona". Minden hétvégén haza is szokott menni. És most is a szabadságon is hazamegy.


Én meg Pécsi vagyok. Kicsit rosszul esik, szabad lesz 5 napig és ebből 1 napot se szeretne velem lenni...

Nem kéne ezen kiakadom? Hogy kezeljem a dolgot?

Mondjam, hogy zavar vagy ne? Inkább hagyjam az egészet?


(amúgy még csak 1 hónapja vagyunk együtt, és tudom szeret velem lenni.)

24/L


2014. aug. 5. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:

"és tudom szeret velem lenni." - jól tudod?

Otthon mije, kije van?

Kérdezd meg, miért nem marad egy kicsit, miért annyira fontos, hogy menjen?

Lehet a családja számít rá, bármi is lehet.

Azért én is furcsállanám.

2014. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Iszol kv-t?

Mennyi cukorral?

2014. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki le tudja írni hogy "hagyjam" :D
2014. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mi 9 hónap óta vagyunk együtt és az elejétől kezdve máig ha van lehetőség rá, hogy együtt töltsünk pár napot akkor azt együtt is töltjük. Nekem fura lenne, ha hirtelen egyszer csak inkább hazamenne amikor együtt is lehetnénk. Bár az is igaz, hogy van olyan, hogy az ember szeretne inkább egyedül lenni - mondjuk a barátomra maximum akkor "nem lennék kíváncsi" néha, ha együtt laknánk, de így, hogy csak néha-néha találkozunk, általában mindig van kedvünk a másikkal lenni.
2014. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd neki, ha valami zavar, mert nincs rosszabb, mint az elfojtott érzelmek. Egyszer robban és akkor szerencsétlen azt sem fogja tudni, hogy honnan zúdult elő az a rengeteg minden. Lehet ezt szépen is mondani, ne követelőzve vagy dühösen és akkor ő sem veszi támadásnak, hisztinek, jobban partner lesz a megoldásban. :)Hát vagy ha nem lenne partner, akkor azért levonnám a következtetést.
2014. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, ne szólj bele, az otthoni barátnőjének is jár belőle!
2014. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szervezz programot, kirándulás, nyaralás, strand stb. Esetleg beszéld meg vele, hogy hamarabb menjen vissza a városba, hogy együtt lehessetek. Esetleg menj te hozzá.
2014. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!