Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem hogy miért van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy miért van az hogy a lányoknak jobban bejön az aki elérhetetlennek látszik!? Most végül is ezt elég nehéz kivitelezni mert mégis csak te írsz rá meg kezdesz vele dumálni. Szóval hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Meg attól a pillanattól hogy ráírsz akkor tudja hogy biztos nem azért írsz rá mert épp tökre nem érdekled meg minden....

2014. aug. 5. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem pont taszít az elérhetetlen típus. Mindig az jut róla eszembe, hogy valószínűleg marha sokat gondol magáról és azt hiszi, hogy bárkit megkaphat és él is a lehetőségeivel. Magyarul nem sugározza a megbízhatóságot, ami miatt nem is gondolnék vele kapcsolatot kialakítani.Azt még hozzá kell tennem, hogy ugyanez nőneműben is tetten érhető:)
2014. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmmm, de várjál most a nőkről van szó ők csinálják ezt
2014. aug. 5. 09:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el az inditó kérdésed még egyszer.
2014. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ami azt fejezi ki hogy én egy fiú vagyok és azt kérdezem hogy a lányoknak milyen típusú fiúk jönnek be ilyen téren :D
2014. aug. 5. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kezdeményezel, még lehetsz elérhetetlen.

Pl. sok dolgod van, és nem mindig lesed, mikor ír neked, mikor keres téged. Ha nem veszed fel mindig első csörgésre a telefont, nem állsz folyamatosan készenlétben, hogy mikor méltóztatik ráérni, akkor lehetsz elérhetetlen úgy is, hogy szereted őt és aktívan kezdeményezel.

Nő vagyok, volt mindkettővel dolgom. Olyannal is, akinek az élete körülöttem forgott, és olyannal is, akinek volt egy önálló élete rajtam kívül is. Ég és föld a kettő, az elsőtől elmenekültem, a második vonzott magához.

2014. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-es, az elérhetetlen nem egyenlő a megbízhatatlannal.

Attól, hogy elérhetetlen, lehet, hogy 100%-ig megbízható és szeret. Csak nem én vagyok az élete. Volt pl. olyan, hogy meg akart velem nézni egy filmet, és amikor azt mondtam, ez engem nem érdekel, akkor azt felelte, "akkor inkább ő sem nézi meg". :( Jaj. Ez olyan lelombozó. Miért ne nézhetne meg egy filmet nélkülem?

2014. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert veled akarta megnézni? o.O


Ha mindent egyedül csinál akkor minek is kellesz a kapcsolatba?

2014. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, szerintem az nem elérhetetlen akinek van a párján kívül is élete. Az elérhetetlen alatt személy szerint azt értem, aki tényleg elérhetetlen, ergo nem akar "elköteleződni". Nem értem miért lenne az elérhetetlen, aki nem lóg a másik nyakán, az meg ha nem fejezzük ki az érdeklődésünket és látványosan sz@runk a másik fejére az nem vonzó..erre értem hogy megbízhatatlan.
2014. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem MINDENT csinálunk külön, de ha a páromat nem érdekli az a film, ami engem igen, miért ne nézhetném meg nélküle?
2014. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, akkor szerintem kérdezzük meg a kérdezőt, mit ért azon, hogy elérhetetlen. :))

Számomra azt jelenti, hogy valaki nem lóg folyton a nyakamon, hanem időnként háttérbe húzódik, ezzel eléri, hogy hiányozni kezd, nem erőltet rám semmit, megvárja, hogy én is lépjek.

2014. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!