Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik valaki, szeretnéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, szeretnéd megkapni, figyeled. , de akkor mi az akadálya, h nem lépsz? Reagálok, nekem is bejön az illető, ha rám néz én is rá, mosolygok! Mi kell még? Mégis mitől féltek PASIK?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Verzió 1: Attól hogy egy agyhúzatós kéretős mosolygós kígyó van a láthatáron, aki nagy előszeretettel szereti összetörni a férfiakat, becsábítja, utána meg jól lekoptatja őket, mert ebben éli ki magát.

Verzió 2: Nem lehet jól értelmezni a te általad küldött, te szerinted jól értelmezhető jelzéseket, és nem egyértelmű a dolog. A pasas meg nem marhult meg,hogy blindre bealázza magát, annyit azért nem érsz , /valószínüleg./

2012. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r*banc,sem feltűnőségi viszketegségben szenvedő,sem házisárkány,h csak úgy leoltsam!De azért köszi a választ!
2012. dec. 6. 15:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kezdeményezel te akár?

Hol van ez leírva,hogy csak a pasinak kell.Egyenjogúságot akartatok hát akkor tessék minden tekintetben vállalni,nem csak amikor vagdalkozni kezdtek. :)

2012. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na igen egyenjogúság,de azért a szerepek maradjanak már meg! :) A nő legyen nő a férfi pedig férfi!Nála ez a normális(és nem gondolom ,h az én dolgom lenne)!Máskülönben meg ő szúrt ki engem,nem én őt!
2012. dec. 6. 15:16
 5/17 A kérdező kommentje:
*nálam
2012. dec. 6. 15:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem kell mindent félre érteni.Nem azt írom, hogy te vagy ez amit az első példámban írtam, eleve egy vad idegen vagy számomra, csak próbállak téged rávezetni arra,hogy a férfiak milyen okból szarnak toronymagasan egy nőre, ha nem akaróznak leszólítani őket.

A következő kommentelőnek nagyon szépen igaza van, hogy menjen már oda a nő akkor ,ha már soákig nem történik semmi, tegyen nagyon is a siker érdekében. EZ csak rossz tradició, hogy a férfinek kell kezdeményezni. Mi értelme ennek? Ez csak egy rossz ősi vénállatokról modern emberre rámaradt hagyomány, egy rossz beidegződés, ami jó volna már a társadalomnak végre levetkőznie!! Ébresztő, ez nem a neandervölgyi nagypapa udvarol világ, ez a 21. századi modern világ, ahol minden divat! Divat az is,hogy a nő szedi fel a férfit. /férfiak szerint főleg/. Úgyohgy gyerünk lány, do for love!

2012. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én viszont akkor a "neandervölgyi" lány vagyok a régi időkből...
2012. dec. 6. 15:26
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj,hogy a nő borzasztó egy ,,állatfaj" :)

Ők csak elvárják a kezdeményezést, minél kevesebbet kelljen beletenni a kapcsolatba minél kevesebb melóval megúszni mindent csak mert pinájuk van. :D

Külön megtiszteltetésnek kellene vegye a pasi ha esetleg szóba áll velük,elvannak tévedve sokan.

2012. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez pontosan így van előző. A nők nagyon nagy urak lettek az utóbbi generációk során. Istenem, de szép idők voltak azok ,amikor még semmibe nem volt beleszólásuk, igazi kicsi rabszolgák voltak. Vissza azokat az időket! /csak vicc/ de azért van benne valami...
2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na hát szépen "rám találtatok"!Valaki mentsen már meg!!!!
2012. dec. 6. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!