Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ide milyen emberek írnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ide milyen emberek írnak és kommentelnek?

Figyelt kérdés

Szóval, qyakorikerdesek.hu-ra, milyen típusú emberek írkálnak? Csak ilyen otthonülő gépfüggők? Oké, bevallom, én most átestem egy betegségen, és még azóta is itthon vagyok, és elég sokat gyakorizok. Érdekel más emberek véleménye.

De itt lehet kapni hiteles véleményeket? Azaz több féle státuszú,(oké azt nem mondom, hogy mondjuk egy ügyvéd vagy egyetemi docens is itt tengi életét)több féle társadalmi csoportba tartozó és különféle emberek írnak ide? Vagy csak többnyire tényleg az elkeseredett,magányos és otthonülő emberek? Ír ide bulizós,középiskolás, egyetemista, dolgozó, feleség/férj( és nem 20-25 éves fiatal feleségre/férjre gondolok), anya/apa és egyebek?


Csak érdekel.


2014. aug. 5. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 8-12-16 órákat dolgozom. Egész nap előttem van a gép..szóval miért ne? Én is annyira próbálok segítő szándékkal válaszolni, de sajnos ez az itt eltöltött évek múlásával egyre nehezebben megy. 28/N
2014. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#7:


mint mondtam ha érdekel belinkelem privátba miért is vagyok itt :) nem csak párkeresés miatt :) van egy történet is a dolgok mögött mint ahogy a gép előtt egy ember aki ír :) és egyáltalán nem gondoltam, hogy nő vagy, nem is gondoltam egyik nemre sem, mivel ez itt nem párkeresős téma :) nehogy azt hidd, csak párt keresek itt :)

2014. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igazából, ami a segítő szándékot illeti, a szerelem kérdésekben nem is annyira lehet "segíteni". Sokkal többet lehet ellenben például az egészség rovatban segíteni, azon belül is a 'mentális egészség' kategóriában. Oda sok pszichiátriai problémával küzdő fiatal ír, akik választ várnak rossz helyzetükre. Sajnos egyre több manapság a pszichiátriai beteg, kb mint az USA-ban. Na ezt csak azért írtam le, hogy ott tényleges tanácsokkal lehet szolgálni, abban a kategóriában, itt viszont sok minden szól az önigazolásról, a megnyugtatásról, a megerősítésről és egyebekről. Meg hát amúgy is, a szerelmi kérdéseket mindenki egyénileg értelmezi, ezért soha nem lehet ugyanazt a választ adni.


És amit még észrevettem ezen az oldalon, hogy sajnos sokszor nem a logikus válasz vezérli az embereket, hanem az érzelem és a világnézet. A logika teljesen feledésbe merül, még olyan egyszerű kérdésekben is, mint például amit tegnap láttam, valami olyasmi, hogy "AKi kevésbé vonzó, az miért válogat?" . Ennél a kérdésnél is egyedül egy kommentelő gondolta végig a kérdést logikusan.

Sajnos,

2014. aug. 5. 16:41
 14/19 anonim ***** válasza:

#14: A legnagyobb szükségben lehet, hogy ők szenvednek, de ha minden ember oda csoportosulna akkor sem gyógyulna meg a kérdező, hiszen sok itt a laikus, és az már tényleg az a kategória amihez tudás is kellene, nem csak elkapkodott válaszadás.

Amúgy pedig minden embernek az a legnehezebb amiben éppen van, szóval még csak hasonlítgatni sem érdemes, hiszen mindannyian különböző életet élünk, különböző hatások érnek minket.

2014. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elejébe csak unalom űzőnek, jót nevetgélni járkáltam föl. (Nem más problémáin, hanem a tényleg fail beszólásokon). Utána találtam olyat is, ami érdekelt, lefoglalt, elgondolkodtatott. És megesik, ha hozzászólok egy-két kérdéshez is... Nem vagyok kocka szerencsére :) élem a saját kis életem, nem vagyok depreasziós, nem mondom, hogy minden problémamentes volna az életem, de nem cserélnék helyet senkivel :)

22/F

2014. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"egyetemi docens is itt tengi életét" - nem de valahogy látókörbe került, és néha hozzá is szólok egy-egy kérdéshez.

nem nagyon más ez, mint bármelyik más netes fórum, portál...

2014. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én otthonülő magányos farkas vagyok. Itt többféle ember kérdez-válaszolgat szerintem: szingli, fiatal, idős, házas, egyéb. Biztos, hogy van alap-, közép-, felső fokú végzettségű is itt, tehát vegyes a felállás. Majdnem mindig hiteles választ kap az ember, sokszor csak ki kell mazsolázni azt a sok rossz, félig igaz válaszhalmaz közül.
2014. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm mondta, hogy létezik ez az oldal. Átküldött 1-2 kérdést, ami azt hittem, hogy vicc. Ezután a kíváncsiság győzött és azóta is itt ragadtam :)

Kb. 1 hónapja végeztem a fősulival, 22 vagyok :)

2014. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 28 éves feleség vagyok. Akkor írok ide, ha nincs épp semmi munka, és unatkozom a melóban, illetve esténként amíg várom haza a férjemet.
2014. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!