Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Miért nem adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Miért nem adott esélyt miért nem próbálta meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja találkozgattam egy sráccal, nem sokszor találkoztunk.

Úgy tűnt, hogy tök szimpatikus vagyok neki, udvarolt.

Külsőre tuti bejöttem neki, mert az eddigi barátnői is olyanok mint én külsőre. ezzel 1000 % hogy nem lehetett probléma.

Tanult vagyok, próbálom képezni magam.

DE NEM KELLETTEM NEKI és meg se próbált velem járni.

Azt mondta hogy nem érez irántam semmit, pedig az elején ő keresett mindig és udvarolt.

Ha egy picit türelmesebb lett volna velem megszeretett volna, de nem adott esélyt :(

N22 F25


2014. aug. 5. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt meg a szikra akkor földhöz is vághatod magad. Örülj, hogy nem nézett hülyének, hanem őszinte volt már az elején. Elkezdhettetek volna járni, te belezúgtál volna, ő meg semmi az jobb lett volna?
2014. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Ha egy picit türelmesebb lett volna velem megszeretett volna..."

Ezt nem tudhatod. Vagy akkor ha te adnál nekem esélyt, és picit türelmes lennél velem te is megszeretnél engem?

2014. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De meg volt a szikra az elejen total oda volt ertem lattam rajta :(

Lehet hogy nem szerelmes de az lehetett volna ha tobb idot toltott volna velem

2014. aug. 5. 20:50
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

velem is volt hasonló.


ha 2 hónap alatt nem jutottatok sehová (nem volt szex) akkor megértem hogy otthagyott.

2014. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én adok neked esélyt. Érdekel?
2014. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fap*csa, nem érdemes bele energiát fektetni.
2014. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem ért véget a közelmúltban kapcsolata?
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom de az ember megerzi azt hogy melyik embernek jon be es aztan kesobb dol el hogy tudnak-e egyutt mukodni. :( Hallottam hogy mostanaban milyen csajokkal probal randizni nevetseges , azok a csajok ra se neznek, miert nem elegszik meg velem?! Tenyleg tok elerhetetlen csajokrol almodozik. Szineszno, model kategoria aki utan 10000000pasi csorgatja a nyalat es o be all kozejuk.
2014. aug. 5. 21:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy két hónap még nem tudta gerincre vágni miért hagyta volna ott??? 7 hónap után feküdtem le először a barátommal, 3 éve együtt vagyunk.
2014. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az van, hogy úgy gondolja, hogy nálad jobb jár neki és szintjén aluli lenne leállni veled.
2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!