Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szabad attól félnem hogy "nem jut" nekem egy rendes férj/családapa?

Figyelt kérdés

Ugyanis egy hivatalos statisztika szerint egy férfira 1.8 nő jut!! Na jó,tudom hogy ez így nevetségesnek hat,dehát most gondoljatok bele ha mindez összeadódik..hogy durván 1 férfire 2nő jut a világon, hát mit ne mondjak nem túl kecsegtető érték...ezt így nőként olvasni:s

Na most félreértés ne történjen, nem attól félek hogy nem jut belém **** , nekem vannak elképzeléseim a jövőbeli családomról,és ahhoz egy olyan férj is kell. Nem mondom hogy listám van,és leltározok,de azért értitek mire gondolok?

Remélem kapok egy pár értelmes választ is. Azokat előre is köszönöm!!;)

Lehet,hogy korai még ezen aggódni, 16/L



2014. aug. 5. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ácsi! Nem ebben a korosztályban!

Ez 50 felett érezhető igazán.

2014. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

Igazad van, én férj vagyok, ha gondolod írhatsz,csak hogy biztos jusson neked is :)

2014. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jó apa lennék és már most családról álmodozom. :)

17f

2014. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
nem ,mert akkor igen
2014. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, de itthon, 1 nőre jut 562888 magasvékonysrác
2014. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jázi :) ***** válasza:

Igen, korai aggódnod! :)

Mivel mindenkinek más az elképzelése a tökéletes férjről/családapáról, így biztos lesz aki neked tökéletes de másnak koránt sem az!

A statisztikákkal meg ne foglalkozz! Majd ha 40-50 évesen sincs meg a megfelelő, akkor kezdhetsz agyalni! Addig meg élvezd az életet meg a fiatalságot! :)

2014. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.


Azt mondják több a nő, ez igaz is! De nem ezt látni. Főleg ebben a 15-30 éves korosztályban.

Viszont 50 felett már igencsak érezhető hogy több.


Hiába a sok statisztika amiket írnak.

2014. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A statisztikák úgy ahogy vannak hülyeségek,mert 1000 max 10000 embert megkérdeznek és az alapján döntik el a 7 milliárd embert is.

Én 19 éves fiú vagyok ,én meg pont attól tartok hogy nem lesz gyerekem meg normális feleségem se,fölösleges pedig aggódni miatta,mert fiatalok vagyunk,de hogy őszinte legyek az emberek többségétől már hányok(pedig nem vagyok embergyűlölő mert segítek akin csal tudok.).

2014. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből azt hittem legalább 35 vagy :D Kicsit túlaggódod a dolgot, a statisztika meg baromság. Meg mintha több lenne a magányos pasi mint a magányos nő. Ami mondjuk megintcsak nem tudom hogy jön ki (vagyis dehogynem, de az nem szép dolog :D)
2014. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!