Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a kettő közül...

Általában a kettő közül melyik férfitípusból lesz jobb férj, hűségesebb pár?

Figyelt kérdés

Melyik férfiből válik jobb családapa és hűségesebb férj? Amelyik fiatal korában kiélte magát, kapott nagyjából minden alkalmon, hogy csajozzon és kihasználta a fiatal éveit vagy amelyik viszonylag hamar rálelt a komoly kapcsolatra és a szeretett nővel képzeli leélni az életét? A második varriációnak nem voltak kalandjai, maximum 1-2, de nem élte ki magát, ami nem feltételnűl jelenti azt, hogy most ez bántja is.

Lehet, hogy hülye kérdés, de érdekelne a véleményetek.



2012. febr. 24. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Most hogy ha az elsőre szavaz mindenki és a mostani barátod ilyen, akkor otthagyod? Ugyanez vonatkozik a másodikra is. Nem tudhatod hogy mit hoz a jövő. Elmélkedni sincs sok értelme mert nem lehet megjósolni, nincs semmilyen alapod.
2012. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak véleményekre vagyok kíváncsi, nem hagyom ott a párom, ismerem őt és megfelel nekem.
2012. febr. 24. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyikre sem lehet ráhúzni a vizes lepedőt. Vannak emberek, akik sosem komolyodnak meg, lehet akárhány barátnőjük, vannak meg akik egyből ("alapból") komolyak. És vannak azok, akiknek "elmegy az eszük" vénségükre.


Az én párom sosem volt az a vad bulizós ember, nem volt sok barátnője előttem (talán kettő). De a nyakamat merném rá tenni, hogy sosem csalna meg, egyszerűen az elvei ellen való a megcsalás és annyira fontos neki a házasság, hogy nem hiszem, hogy valakiért is felrúgná valamikor.


21-L

2012. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek ilyet is, olyat is. Nem azon múlik, hogy mennyire élte ki magát, hanem azon, hogy milyen a párkapcsolata.
2012. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez ember függő. Ismertem már mindkét "fajtából", de így nem lehet általánosítani. Van olyan ismerősöm aki kiélte magát, de még 50 felett is csak az alkalmi kapcsolatokra megy, meg a buli, szórakozás, de lehet, hogy másnál ez pont másképp van.
2012. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyeneket elemezgetni. Mert ez emberenként változik. A férjem soha nem vágyott egyéjszakás kalandokra, volt előttem 2-3 barátnője, mindegyik komoly volt, több évig tartott. Ha nem talált olyan barátnőt, aki hasonló nézeteket vallott, inkább egyedül volt.

Van egy haverom, ő rengeteg nővel volt, valszeg soha nem is fog megváltozni, ő külön kategória.

2012. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem csak a kaladokban es szexben lehet kielni magat az embernek. nekem pl 2 komoly kapcsolatom volt a parom elott, megis jartam szorakozni eltem az eletet es 32 evesen nem erzem azt hogy valamit kihagytam volna.nem ettol fugg hogy jo ferj lesz e. pl parom apja 14 eves kora ota egyutt van a parom anyjaval, most is nagyon jol megvannak 60-on tul, jo apa, jo ferj pedig "nem elte ki magat".
2012. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Párom a második kategóriába esik (előttem csak egy hosszú, komoly kapcsolata volt), és az első barátnőjével sem amiatt szakított, mert több nőt ki szeretett volna "próbálni".

Az első barátnője mellett is már mintaférj lett volna, és mellettem is az lesz, de ez nincs összefüggésben az elfogyasztott nők számával, szerintem.

Mindkét típus lehet hűséges, és mindkettő félreléphet egy idő után.

2012. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia.

sztem hűséges férj nagyon kevés,nem a házasság elötti életvitelétöl függ.egyszerüen 5-10 év utan,de valahol 2 év utan a szerelem már a múlté,a nök külsöre elhanyagolják magukat,és jön a másfelé kacsintgatás,ami otthon sosem derül ki.

2012. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonym0117 ***** válasza:
Hát nem tudom, az én párom olyan, aki komoly kapcsolatra lelt bennem, velem képzeli el a jövőjét, s velem együtt 'éli ki' a fiatalkorát.. Számára azt jelenti, hogy gépezik, haverokkal beszélget, elmegyünk moziba, étterembe, vagy csak épp elmegyünk sétálni, esetleg vadasparkba. Segítünk egymásnak a mindennapokban, amiben csak tudunk. Ő nem vágyik arra, hogy minden hétvégén bulizzon, és igyon. Nem cigizik, drogokat sem próbált, egyetlen szenvedélye az autók. :) Ő ezt szereti. Én pedig őt választottam. :)
2012. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!