Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy bárátom és barátja elvittek szórakozni, utána meg arról beszélnek egyszeri eset volt, mit gondolok mindig így lesz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 08:05
 1/4 October15 ***** válasza:
Szerintem a kérdés 70%-a lemaradt.. de ha tippelnem kellene: a csaj felhozatalról ? Hát eléggé nagy fszság de ezért nem szoktunk haverok mellé barátnőt vinni ha nem bírja a témát / nincs több barátnő stb.
2014. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy miert tettek ilyen kijelentest.

Ha valami uj helyre mentetek es nem jott be, akkor nem vennem magamra.

De ha kifejezetten miattam mondtak, az mar gaz!

2014. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

jáj sikerült értelmezni a kérdést :D bocs még koránt van.

Nyilván jogosan esik rosszul de nyilván epic fail volt bnőt vinni haverok közé. Azt a részt továbbra is tartom, hogy ott elfognak hangzani olyanok amiket nem akarsz hallani.

2014. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

amiket nem akarok hallani azokkal nincs bajom,ha hallom :)

Amúgy,máskor is voltam velük,most én dobtam fel egy helyet hova menjünk,mire jött a :mit gondolok pfúúú,nem vagyok nyavajgós liba,szoktak nélkülem is járni,én tényleg ritkán megyek.

2014. aug. 6. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!