Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú de idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de idősebb nálam mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 vagyok ő meg 24

2014. aug. 6. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress mást..

Az a korkülönbség kicsit sok..

2014. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak dugásra kell, akkor csináld azt amit egy veled egykorúval...ha hosszútávra tervezel keress mást...
2014. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress mást, nagyon nagy a korkülönbség.
2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát ez enyhén szólva is sok. Ha pár évet elrőe haladnánk. Mondjuk 5-öt, akkor nem lenne gond ezzel, mert még akár természetes is lehetne.

Így viszont szerintem hanyagolható a dolog.

3 kategória létezik, maúgy ennél a fiúnál. 1. Vagy kinevet téged, amiért ilyeneket álmodsz róla ennyi évesen. 2. Vagy csak kihasználna és, am ia legritkább 3. bejönnél neki, de nem csak úgy.

A legutolsóra tényleg nem sok esélyt tudok adni. Ezért szerintem függeszd fel egy időre a palit.

2014. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor most jöjjön egy ellenpélda. ;) Én 16 éves voltam mikor megismerkedtem a barátommal, ő 25 volt. Nem csak szexre kellettem neki, megbecsül és tisztel a mai napig. Már több, mint 1 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Ez mindenkinek a saját szellemi érettségétől függ.
2014. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:)

És hát lehet hofy jobb ha elfelejtem de azvutolsoval egyett is ertek nekem is vannaknilyen ismetoseim meg egy pont ilyen!;)

2014. aug. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!