Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elfelejtette a névnapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elfelejtette a névnapomat. Nem mondtam neki semmit, de nagyon rosszul esik. Szóljak neki vagy már mindegy?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 12:05
1 2 3
 1/22 Ramcsiii ***** válasza:

Hát én nagyon jól belevéstem az agyába,hogy ilyen ne történjen meg :D

De ez még nem nagy dolog..a szülinap elfeledése kicsit rosszabb volna.

2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A párod szerintem kicsit szenilis,

de hát ez van ebben a kroban megesik.

Lehet lesz meglepi neked este,

ágy alatt biztos alád verne

2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nem érdemes kiakadni, van akinek 5-6 van egy évben, a szulinap meg az évforduló a lényeg
2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak hát pont a névnapomon 1 éve volt, hogy találkoztunk hosszú ido után újra. Bár lehet akkor o ezt annyira nem jegyezte meg. (akkor tudta, hogy a névnapom van). De csak egy hétre rá jottunk ossze..
2014. aug. 6. 12:10
 5/22 anonim ***** válasza:

A névnap csak a nevednek a napja, tudod, név - nap.

Akit úgy hívnak, mint téged, annak ugyanakkor van a neve napja.

Az évfordulók, szülinapok viszont már személyesebbek, közvetlenebb dátumok. Azok a fontosak. Ha azokat is kihagyja, akkor húzd a szádat :) addig felesleges.

2014. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem emlékezne magától ilyenekre, ha nem említem meg előtte többször is... Én direkt észben tartom az ilyen dolgokat, mert fontos nekem a másik, és még véletlenül sem akarom elfelejteni. Nem tudom, hogy más hogy állhat ehhez. Lehet vannak, akik ezt jelentéktelennek tartják.
2014. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát de mégis csak rólam van szó.. Én se felejtettem el az övét..
2014. aug. 6. 12:14
 8/22 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben megértelek, nekem is rosszul esik, amikor számomra fontos dolgot felejtenek el, mert érdektelenséget tükröz. Szerintem annyit megemlíthetsz neki, hogy jól esett volna, ha felköszönt néhány szóval a névnapodon.
2014. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az en parom is elfelejtette, de akkor meg nem eltunk egyutt es nem is beszeltunk errol, hogy nekem mikor van a nevnapom. Sajnos en magam se tudok datumokat megjegyezni. :( Szoval abszolut megertem! Sokszor a sajat nevnapomat is elfelejtem, nemhogy a maset... Tudom, hogy mikor van, de ritkan nezegetem a naptart, hogy lassam, eppen hanyadika is van. Igy tehat siman atugranam.

De ha zavar, legkozelebb hozd szoba, hogy jovo heten lesz a nevnapom, vagy valami. Emlekeztesd ra. Szamolj be neki, hogyha masok felkoszontenek, ennyibol le kell, hogy essen neki.

Szerintem nem azt jelenti, hogy nem vagy fontos neki, siman csak nem vette eszre, hogy ma van.

2014. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fontos vagyok neki.. De itt is volt nálunk egész nap és mégse .. Azért esett olyan rosszul..
2014. aug. 6. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!