Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám megint elfelejtette a...

Anyukám megint elfelejtette a névnapomat szándékosan?

Figyelt kérdés
5 én volt a névnapom barátom itt volt névnapozni és csináltunk finomságokat. anya dolgozott este 10 ig és meg vártam mire haza ért és annyit nem mondott hogy boldog névnapot ma reggel mondta hogy azért nem evett a kajából amit csináltunk mert nem adtam neki pénzt / cigi, energiaital, légyírtó meg hasonló dolgok / és mondtam neki pont ezért nem adtam mert annyit nem mondott hogy.. erre meg rám förmedt hogy elrontottam az egészet mert 10 én akart volna adni 3000 ft ot de Én meg mondtam neki hogy nem azt vártam hogy ajándékkal gyere haza hanem hogy mond hogy boldog névnapot .. az a gond hogy a pénz az itt nagy úr simán kidobott volna nem régiben a Saját házamból 7 000 ft miatt ! tavaly is ez volt akkor 1 hónapra rá hoztam fel és azt mondta hazudok mert felköszöntött.. nővérem sem köszöntött fel barátja sem pedig ők is itt laknak ! 18L
2014. júl. 7. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég mekkora gondok!
2014. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

figyelj ha tavaly is ez volt akkor gondolom igen elfelejtették, de nem biztos, hogy szándékosan...a leírtakból látom nagyon rosszul esik neked, de utólag elég kellemetlen nekik azzal szembesülni, hogy elfelejtették és remélik, hogy nem hozod fel ezt nekik...gondolj bele a fordított helyzetbe, ha valaki felhozná neked 1 hónappal a névnapja után, hogy te elfelejtetted (nem szándékosan), neked sem esne jól gondolom, ezt inkább előre kéne jelezni, hogy "jön át pénteken a barátom, megünnepeljük a névnapom"...

például én nem tudom mikor van a névnapja a rokonaimnak nem is nézem a névnapokat, pont ezért kellemetlen helyzetbe is kerültem pont tegnap mert apámnak és a tesómnak volt...én még időben kaptam "jelzést", de ha ők nem kapnak akkor lehet észre sem veszik, csak amikor felemlegeted nekik

2014. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiiii ***** válasza:
69%
Nekem is elfelejtik néha, de leszarom, a névnap egy annyira rohadtul felesleges, formális baromság, hogy hihetetlen.
2014. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Anyukád lehet, hogy nagyon fáradt, 10-kor esik haza a munkából a vakációzó lányához - azon legyél, hogy tudsz segíteni neki, ne pampogj ellene.

"nem régiben a Saját házamból"

Ez minden szempontból elég érdekes leírt mondat.

Sokat mond el r ó l a d.

2014. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*érdekesen
2014. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Saját mert van benne tulajdon jogom de anyának is meg nővéremnek is .. csak az a gond hogy nővéremnek meg most lesz a szülinapja és mindennap az a téma hogy mi lesz akkor meg stb...
2014. júl. 7. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha azert van benne tulajdonjogod mert te kapartad ossze az arat, akkor lehetsz ra buszke, es mondhatod hogy a sajat hazad.

Ha csak keszenkaptad, mert megorokolted (gondolom apukadtol), akkor viszont nincs semmi erdemed benne, szoval visszabb vehetnel es inkabb tisztelned anyadat aki egyedulmaradva meg eltartja a 18 eves lanyat.

2014. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szülinapomat felejtették el már kétszer. Direkt nem szóltam, hogy észreveszik-e, de volt úgy, hogy csak pár nap múlva. Utána csináltam belőle balhét....
2014. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

akkor a saját is, közös.. és a saját kisbetűvel írandó..

Most úgy néz ki, te akarod szemétdombra hajítani anyádat.

Nem kéne annyira görcsölni a SAJÁT névnapon, akkor lehet, hogy másoknak is jobban eszébe jutna.

De boldog névnapot kívánok, így utólag! Ők mind neked nyíltak:

[link]

2014. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!