Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Jelenlegi párommal egy hónapja vagyunk együtt. Ő nős, három gyereke van. Eljárunk ide-oda, standra, szombaton is vadasparkban voltunk együtt, de a családját nem akarja elhagyni. Mi a véleményetek?
2014. aug. 6. 12:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%
Én sem helyeslem a kapcsolatot, de a sok átkozódó-mocskolódó kommentelőtől kérdezem: mindig a harmadik a hibás? Az éremnek nem két oldala van? Oké, hogy a lány élvezi a pasas társaságát, a vele való szexet és a közösen töltött időt, de a pasi nem egy undormány, hogy félrek.efél? Éppenséggel uralkodhatna ő is a f.arkán. Ne csak a nőt fikázzuk. Ő egy naiv ember, és bár lehetne annyi sütnivalója, hogy nem megy bele egy olyan kapcsolatba, amiről talán ő is tudja, hogy nem lesz hosszú, de a pasi is megéri a pénzét. Egy ilyenhez két ember kell.
2014. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
66%
Utolsónak igaza van és persze teljesen egyértelmű, hogy a mit sem sejtő feleség egy tünemény....ok, senki nem érdemel ilyen gerinctelenséget ( vagy igen?...) de akkor is, olyan biztosra mentek tök tudatlanul.....
2014. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek az értelmes többséggel, ezért nem is ismételgetném feleslegesen a korábban elhangzottakat. Azzal azért vitatkoznék, hogy a k..vázás annyival korrektebb viselkedés egy férfi részéről, mint a szeretőtartás. (Ha én választhatnék: a férjem inkább tartson szeretőt...)

Azért én felvillantanék egy eddig itt fel nem hozott eshetőséget is: még az is elképzelhető, hogy elhagyja a feleségét és a három gyerekét a szerető kedvéért - sajnos van ilyen az ismeretségi körömben, nem gyakori, de előfordul. Ami engem ilyen esetben mindig aggaszt: az a nő, aki így "elvette" más férjét, nem tart attól, hogy ez vele is megtörténik? Ha egy férfi hűtlen lett egyhez, hűtlen lesz máshoz is, hiszen ez a habitusához tartozik.

És nem, nem mentem fel a férfit, legalább annyira hibás, mint másik nő, de mivel nő vagyok, csak női szerepbe tudom magam hitelesen beleképzelni: nem mennék bele ilyen kapcsolatba, mert nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy nem szívesen lennék a megcsalt feleség helyében (tudom miről beszélek, volt már "felkérésem" erre a szerepre, és kösz, de kösz nem...)

2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

ma 14:34



Én nem ítélkezek senki felett,nem mellesleg nem is kezdenék házas emberrel,csupán ennyi a különbség kettőnk között.Lehet itt belemagyarázni hogy naív meg stb,ezek csak kifogások.Keressen olyat akinek nincs senkije!!Nem mellesleg igen 2 ember kell hozzá,de ha valamire való is lenne,akkor elküldené a házas embert a francba.

2014. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem működhet és ez nem is kapcsolat. Naív vagy, de vagyunk így egy páran, majd megtanít az idő. Én is kezdtem nős pasival, sz"ar vége lett, pedig otthagyta a családját, mégsem lettünk boldogok. Lopott idő, lopott partner, nem eredményez tiszta boldogságot. Azon már gondolkodtál, ha véletlenül mégis otthagyja a feleségét, lenne e kedved más három gyerekét nevelni? Jó muri lenne biztos. Ha van erőd és akaratod még most lépj ki ebből, mert jó vége nem lehet ennek szerintem. Én se csinálnám újra amit megtettem, de az is igaz, hogy akkor megtettem, visszacsinálni nem lehet.
2014. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!